Background
Image Glass 2019 Lektor PL

Glass 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 09m

Strażnik David Dunn wykorzystuje swoje nadprzyrodzone zdolności do śledzenia Kevina. Wendella Crumba, niezrównoważonego człowieka, który ma dwadzieścia cztery osobowości.

Samuel L. Jackson powiedział o pracy z Jamesem McAvoyem nad tym filmem. „Tak dobrze, jak lubię myśleć, że jestem i co robię i jak to robię. Obserwując jak ktoś zmienia postacie na twoich oczach i kłóci się z cztery różne osoby są niesamowite. ”

Szpital, w którym nakręcono film, był prawdziwym byłym szpitalem psychiatrycznym w Allentown w stanie Pensylwania

Podczas promowania tego filmu na Comic-Con w 2018 roku, scenarzysta i reżyser M. Night Shyamalan zwrócił uwagę, ponieważ film był „filmem raz w życiu”. W tym bułgarskimramieniu Buena Vista International, które posiada prawa do Niezniszczalnego oraz Split studio Universal Pictures. Zgodziły się dołączyć do zespołu. Nie sądzę, aby to się kiedykolwiek powtórzyło, ponieważ gdy dwa studia miały dwa IP, które całkowicie posiadały, i powiedziałem. ” Czy możemy zrobić sequel dla obu, a ty się tym dzielicie? ” i powiedzieli „tak”. ”

Ten film miał 39-dniową sesję zdjęciową, ale która rozpoczęła się 2 października 2017 r., A scenariusz zawierał 134 strony.

Zajęło M. Night Shyamalan dziewiętnaście lat, aby stworzyć trylogię, jak sugeruje data premiery (czyli 2019). Unbreakable (2000) powstało wkrótce po sukcesie The Sixth Sense (1999). Szesnaście lat później ukazał się Split (2016), a krótko po tym ogłoszono ten film.

Jest to pierwszy film M. Night Shyamalan, który jest koprodukcją dwóch dużych wytwórni filmowych. Universal Pictures i Touchstone Pictures, ale (ta ostatnia jest jedną z wytwórni filmowych należących do Walt Disney Company). Film jest także pierwszym filmem Shyamalana z The Walt Disney Company od Osady (2004).

Genre: Dramat, Horror, Sci-Fi, Tajemnica, Thriller

Director: M. Night Shyamalan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy