Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Hypnotic 2023 Lektor PL

Hypnotic 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 45m

W „ Hipnotic ”, głupkowatym, choć nigdy nie nudnym thrillerze science-fiction, jest dużo pustej przestrzeni o gliniarzu z Teksasu, granym przez Bena Afflecka , który natyka się na spisek kontrolujących umysły oszustów.

Albo wydaje się, że się na nich natknął. Rzeczywistość wypacza się i wypacza wokół naszego niespokojnego bohatera, którego córka zaginęła już przed rozpoczęciem filmu.

Teraz detektyw Daniel Rourke (Affleck) na przemian ściga i ucieka przed nieuchwytnym „hipnotykiem” kontrolującym umysły, granym przez Williama Fichtnera.

Złoczyńca Fichtnera jest głównym (i jedynym) podejrzanym w dziwnym napadzie na bank, w wyniku którego Rourke jest oszołomiony i ściska polaroid swojej córki Minnie (Hala Finley). Jakiś tajemniczy charakter pisma na zdjęciu każe Rourke’owi „Znajdź Leva Della Rayne’a”.

Fotografia szerokokątna pomaga również widzom odróżnić „rzeczywistość” taką, jaką zna Rourke, od delirium w stylu „ Incepcji ”, które wypacza jego (i naszą) perspektywę, często fotografowaną sferycznymi obiektywami.

Jeśli wystarczająco mocno przyjrzysz się „Hypnotic”, poza oczywistymi zwrotami akcji i zawstydzającymi dialogami, możesz zobaczyć przebłyski głębszej historii, ale tylko jeśli jesteś fanem wielomyślnika Roberta Rodrigueza.

Genre: Kryminał, Tajemnica, Thriller

Director: Jeremy Phoenix, Jeremy Reisig, Robert Rodriguez

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy