Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Jak zostać kotem 2016 Lektor PL

Jak zostać kotem 2016 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20161h 27m

Tom Brand (Kevin Spacey) to śmiały miliarder na czele swojej gry.

Jego tytułowa firma FireBrand zbliża się do końca, osiągając największe osiągnięcie – najwyższy wieżowiec na półkuli północnej.

Ale praco-styl życia Toma odłączyło go od rodziny, szczególnie od pięknej żony Lary (Jennifer Garner) i jego adorowanej córki Rebecki (Malina Weissman).

Urodziły się 11 urodziny Rebecki, a ona chce co roku prezent, którego chce, kota. Tom nienawidzi kotów, ale nie ma prezentu, a czas ucieka.

Jego GPS kieruje go do mistycznego sklepu zoologicznego pełnego dziwnych i egzotycznych kotów – gdzie ekscentryczny właściciel sklepu –

Felix Perkins (Christopher Walken) przedstawia mu majestatycznego kocurka o imieniu Mr. Fuzzypants. W drodze do przedstawienia swojej córki ze swoim wymarzonym zwierzakiem.

Dziwaczny obrót wydarzeń znajduje Toma uwięzionego w ciele pana Fuzzypantsa. Przyjęty przez własną rodzinę, zaczyna doświadczać, jak naprawdę wygląda życie dla domowego zwierzaka, a jako kot, Tom.

Początkowo istniał wątek obejmujący kocimiętkę jako alegoryczny odpowiednik dla uzależnienia, ale został skrócony na czas i ponieważ kierownictwo uważało, że byłoby to zbyt wiele dla filmu dziecięcego z oceną PG.

 

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Barry Sonnenfeld

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy