Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image John Wick 3 2019 Lektor PL

John Wick 3 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 10m

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli.

W tej trzeciej części napędzanej adrenaliną serii akcji, wykwalifikowany zabójca John Wick.  Po zabiciu członka mrocznej gildii zabójców międzynarodowych, Wysokiego Stołu.

Podczas kręcenia w Essaouira w Maroku, set był oblegany przez setki bezpańskich kotów. Według Chada Stahelskiego, załoga musiała zbudować dosłowne ściany klatek, aby je pomieścić, a co ważniejsze, aby nie rozpraszały psów biorących udział w scenie.

Keanu Reeves stwierdził w wywiadach, że nie chce, aby franczyza została zniszczona przez sequele, a seria „John Wick” najprawdopodobniej zakończy się w rozdziale 3.

Tytuł „Parabellum” pochodzi od łacińskiego zwrotu „Si vis pacem, para bellum”, co oznacza „Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę”. Jest to również alternatywna nazwa wszechobecnego wkładu do broni 9 mm („9mm Parabellum”).

Dyrektor Chad Stahelski stwierdził, że John Wick: Rozdział 3 niekoniecznie będzie większy niż Rozdział 2, ale będzie bardziej intensywny.

Ten film zawiera aktualnego gracza NBA w obsadzie, w szczególności Philadelphia 76ers, Boban Marjanovic.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Chad Stahelski

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy