Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Mad Heidi 2023 Lektor PL

Mad Heidi 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 32m

W filmie istnieje pewien poziom skutecznej parodii gatunkowej, zwłaszcza jeśli chodzi o kino eksploatacyjne z lat 70. i 80., rzadko osiągane przez pełnych szacunku reżyserów, którzy mają nadzieję na zdobycie szczególnego uznania.

Nie dzieje się tak z powodu braku prób – niezliczeni filmowcy co roku próbują naśladować ten sam materiał, który Quentin Tarantino i Robert Rodriguez wykorzystali dla Grindhousei prawie wszystkie zawodzą.

Te niepowodzenia w dużej mierze sprowadzają się do połączenia „braku zasobów” i „braku wizji”, tworząc podłoże parodii lub hołdów o dobrych intencjach, które rzadko są warte włożonego w nie wysiłku.

Ale od czasu do czasu film zerka ponad stertę śmieci swoich niskobudżetowych naśladowców, aby uchwycić iskierkę boskości, dzierżąc rodzaj lekkomyślnego, żywiołowego porzucenia, który może sprawić, że widzowie zaśmieją się lub przynajmniej uśmiechną.

A Mad Heidi na szczęście trafia do tego bardziej ekskluzywnego klubu.

To prawda, że ​​​​jest to wciąż ruchoma skala, a Mad Heidi nie do końca osiąga błyskotliwość ostrej jak brzytwa parodii, takiej jak Black Dynamite , ani nawet odrobiny DIY Kung Fury.

Pisanie nie jest tak ostre i konsekwentnie zabawne jak te filmy, ale Mad Heidi ma naprawdę imponującą scenografię, piękne krajobrazy, solidne występy i scenerię, która jest świeża i nowatorska dla tego rodzaju punktu widzenia neo-eksploatacji. W gatunku parodii już zalanym serem, oparcie całego filmu na faszystowskich handlarzach nabiałem jest inspirującym wyborem.

Genre: Akcja, Fantasy, Horror, Komedia, Przygodowy

Director: Johannes Hartmann, Sandro Klopfstein, Stephan Schoenholtz, Thomas Hacikoglu, Thomas Kaufmann

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy