Background
Image Matka 2023 Lektor PL

Matka 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 55m

Film zatytułowany „Matka” z pewnością ma wiele symboliki, a ten thriller akcji, w którym Jennifer Lopez gra wyszkoloną zabójczynię, która musi chronić córkę, z której zrezygnowała, ma jej mnóstwo.

W początkowych scenach postać Lopez, znana tylko jako Matka, jest przesłuchiwana przez agentów FBI, którzy próbują uzyskać informacje na temat dwóch handlarzy bronią, z którymi pracowała i spała.

Agent Cruise (Omari Hardwick) okazuje szacunek. Drugi agent (Link Baker) nie tak bardzo – i mówi jej o tym w natarczywym monologu. (Jedną z grzesznych przyjemności filmu jest przewidywanie, kiedy uciszy się męzczyznę.)

W wartkim tempie filmie Niki Caro Agent Cruise zapewnia Matkę, że jest bezpieczna. „Nie, nie jestem”, mówi. Zgadnij, kto ma rację? Następuje chaos i w akcie, oszałamiającym swoją szybką przemocą, dowiadujemy się, że Matka jest w ciąży. Noworodek, Zoe, zostaje umieszczony w kochającej rodzinie, a matka wycofuje się na Alaskę, gdzie wspiera ją inny żołnierz Jons (Paul Raci).

Ten układ zapewniał matce i dziecku bezpieczeństwo przez 12 lat, kiedy Agent Cruise dociera z wiadomością, że Zoe (Lucy Paez) została odnaleziona przez byłych partnerów Matki: Adriana Lovella (Joseph Fiennes) i Hectora Alvareza (Gael García Bernal). Lovell to paskudnie gładka robota. Jako Alvarez Bernal pławi się w okrucieństwie przy świecach, gdy akcja przenosi się na Kubę.

Genre: Akcja, Thriller

Director: Andrey García Mijailov, Chad Belair, Crystal Munson, Haley Lauten, Jeff Habberstad, Joel Márquez, Liz Tan, Niki Caro

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy