Background
Image Men in Black International 2019 Lektor PL

Men in Black International 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 54m

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

W lipcu 2018 roku ogłoszono, że Emma Thompson powtórzy swoją rolę jako Agent O od Men in Black 3 (2012).

Początkowo film miał być „Jump Street” – crossover „Men in Black” z Channing Tatum i Jonah Hill przywracają role z serii. Jednak plany się rozpadły, więc stał się spin-off z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson.

Tommy Lee Jones i Will Smith oświadczyli, że nie wrócą po ten film.

To był jedyny film „Mężczyźni w czerni”, którego nie wyreżyserował Barry Sonnenfeld .

Tessa Thompson i Chris Hemsworth współpracowali wcześniej jako Valkyrie i Thor w Thor: Ragnarok (2017) i Avengers: Endgame (2019).

Tytuł roboczy: Na początku film został ogłoszony tytułem MIB, przed zmianą na Men in Black International.

VFXpert Rick Baker , który pracował nad filmami „Men in Black” i przeszedł na emeryturę w 2014 roku, wyraził zainteresowanie pracą nad tym filmem.

Po raz drugi F. Gary Gray kieruje kontynuacją filmu Barry’ego Sonnenfelda, pierwszym z nich jest Be Cool w 2005 roku, kontynuacja „Get Shorty”.

Ten film doprowadził do tego, że Matt Holloway i Art Marcum napisali Masters of the Universe (2021).

Film ukazał się dwadzieścia dwa lata po Faceci w czerni (1997), siedemnaście lat po Faceci w czerni II (2002), siedem lat po wydaniu 21 Jump Street (2012) i Faceci w czerni III(2012) i wreszcie ale nie mniej, pięć lat po 22 Jump Street (2014). Jednak nie jest to już wspólny wszechświat z „21 Jump Street” w tej chwili.

Genre: Akcja, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi

Director: F. Gary Gray

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy