Background
Image Men in Black International 2019 Lektor PL

Men in Black International 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 54m

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

W lipcu 2018 roku ogłoszono, że Emma Thompson powtórzy swoją rolę jako Agent O od Men in Black 3 (2012).

Początkowo film miał być „Jump Street” – crossover „Men in Black” z Channing Tatum i Jonah Hill przywracają role z serii. Jednak plany się rozpadły, więc stał się spin-off z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson.

Tommy Lee Jones i Will Smith oświadczyli, że nie wrócą po ten film.

To był jedyny film „Mężczyźni w czerni”, którego nie wyreżyserował Barry Sonnenfeld .

Tessa Thompson i Chris Hemsworth współpracowali wcześniej jako Valkyrie i Thor w Thor: Ragnarok (2017) i Avengers: Endgame (2019).

Tytuł roboczy: Na początku film został ogłoszony tytułem MIB, przed zmianą na Men in Black International.

VFXpert Rick Baker , który pracował nad filmami „Men in Black” i przeszedł na emeryturę w 2014 roku, wyraził zainteresowanie pracą nad tym filmem.

Po raz drugi F. Gary Gray kieruje kontynuacją filmu Barry’ego Sonnenfelda, pierwszym z nich jest Be Cool w 2005 roku, kontynuacja „Get Shorty”.

Ten film doprowadził do tego, że Matt Holloway i Art Marcum napisali Masters of the Universe (2021).

Film ukazał się dwadzieścia dwa lata po Faceci w czerni (1997), siedemnaście lat po Faceci w czerni II (2002), siedem lat po wydaniu 21 Jump Street (2012) i Faceci w czerni III(2012) i wreszcie ale nie mniej, pięć lat po 22 Jump Street (2014). Jednak nie jest to już wspólny wszechświat z „21 Jump Street” w tej chwili.

Genre: Akcja, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi

Director: F. Gary Gray

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!