Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Mężczyzna Imieniem Ove 2015 Lektor PL

Mężczyzna Imieniem Ove 2015 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20151h 56m

Można odnieść wrażenie, że powieść (i nagradzana wersja filmowa) jest tak uwielbiana, ponieważ Ove reprezentuje skandynawskiego everymana, który spaceruje bez względu na to, co rzuca mu życie. Jego godna podziwu wytrzymałość twardnieje jak skóra, a jego miłość do Saaba i nienawiść do Volvo gra jak piękny żart skierowany prosto w serca jego rodaków.

Ta rywalizacja kosztuje go nawet przyjaźń, chociaż poboczny wątek tego samego przyjaciela przedstawia również Mężczyzna Imieniem Ove online gniewnie walczącego z nieczułymi agentami biurokracji, którzy wywoływali u niego takie cierpienia, gdy był młodym mężczyzną. Holm łączy wszystko w dobrze wykonany, satysfakcjonujący pakiet, który jest ładnie zbalansowany między komedią a patosem.

Jako Ove, Lassgård daje jeden z najlepszych występów roku. Jest dobrze wspierany przez innych aktorów (i wspomnianego kota), ale jest to bogaty, złożony spektakl, który jest zarówno zabawny, jak i poruszający. Łatwo byłoby po prostu pozwolić Ove’owi przepłynąć przez jego zabawną zrzędę, ale Lassgård pozwala nam tak głęboko zajrzeć pod tę ochronną powierzchowność. Czujemy się tak, jakbyśmy przeszli milę w butach Mężczyzna Imieniem Ove cały film i wchłonęli jego katharsis jak własne.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Christina Braun-Bredelius, Hannes Holm

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy