Background
Image Nie otwieraj oczu Barcelona 2023 Lektor PL

Nie otwieraj oczu Barcelona 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 4m

Spis treści

Przegląd spin-offu

Fani postapokaliptycznych horrorów i aliteracji, radujcie się: „Nie otwieraj oczu Barcelona”, spin-off filmu z 2018 roku z Sandrą Bullock w roli głównej, będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix 14 lipca. Streamer udostępnił pierwszy zwiastun filmu we wtorek, a od wygląda na to, że wielu ludzi się boi, biega z zasłoniętymi oczami i skacze z wysokich budynków.

Zwiastun

Jeśli nigdy nie oglądałeś „Nie otwieraj oczu”, możesz być zaskoczony, jak bardzo sam ten fakt czyni cię odstającym. Pomimo zebrania mieszanych recenzji po premierze, film zgromadził sporą publiczność, stając się najczęściej oglądanym filmem w serwisie Netflix w ciągu miesiąca od premiery.

Przetrwanie w świecie filmu

Oryginalny film rozgrywa się w świecie, w którym tajemnicza fala niewyjaśnionych samobójstw rozprzestrzenia się po Europie i Azji, wywołując ogólnoświatową panikę i upadek cywilizacji. Po dowiedzeniu się, że samobójstwa są powodowane przez upiorne stworzenia, które wywołują masową histerię, gdy są widziane, ocaleni zaczynają nosić opaski na oczy na zewnątrz i używać ptaków w klatkach, aby zaalarmować się o przesłance stworzeń. Zasadniczo jest to jak połączenie „Happening” M. Night Shyamalana z „Death Stranding”.

Obsada

W „Nie otwieraj oczu Barcelona” występują Georgina Campbell, Mario Casas, Diego Calva i Alejandra Howard.

Seria spin-offów

„Nie otwieraj oczu Barcelona” ma być pierwszą z serii wielu lokalnych spin-offów osadzonych w uniwersum oryginału. Ma sens, biorąc pod uwagę sukces innych podobnych przejęć Netflix, takich jak „Money Heist”, że Netflix będzie powtarzał to samo podejście do tworzenia zlokalizowanych iteracji popularnych tytułów, aby wykorzystać początkowy sukces „Nie otwieraj oczu”.

Genre: Horror, Thriller

Director: Àlex Pastor, David Pastor, Gerard Verdaguer, José Luis González Iglesias, Lara Rivas, Víctor García

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy