Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Nienawiść którą dajesz 2019 Lektor PL

Nienawiść którą dajesz 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20180h 0m

Starr Carter nieustannie przełącza się między dwoma światami. Ubogim, w większości czarnym, sąsiedztwa, w którym mieszka, i bogatej, w większości białej, szkolnej szkole podstawowej, do której uczęszcza. Niespokojna równowaga między tymi światami ulega zniszczeniu. Gdy Starr jest świadkiem śmiertelnego zastrzelenia jej najlepszego przyjaciela. Z dzieciństwa, Khalila, z rąk policjanta. Teraz, stojąc w obliczu presji ze strony społeczności, ale Starr musi znaleźć głos i stanąć w obronie tego, co słuszne.

Kian Lawley został początkowo obsadzony jako Chris, ale został zastąpiony przez KJ Apa. Po tym, jak filmy pojawiły się na YouTube of Lawley za pomocą rasistowskich przekleństw rasistowskich.

Film zawiera wiele odniesień do wierzeń i twórczości Tupaca Shakura. W noc morderstwa Tupaca (13 września 1996 r.) Ponieważ jechał czarnym sedanem BMW serii 7 z 1996 r. Z chromowanymi niestandardowymi felgami – prowadzonymi przez Suge Knighta. W tym filmie King (antagonista filmu) prowadzi późny model, czarny sedan BMW serii 7 z chromowanymi, niestandardowymi felgami.

Audrey Wells, scenarzystka, która zaadoptowała powieść Angie Thomas do scenariusza. Zmarła 4 października 2018 roku, po pięciu i pół roku walki z rakiem. Następnego dnia, 5 października 2018 r. Była data wydania tego filmu w USA.

Podczas jazdy samochodem Kinga na desce rozdzielczej widnieje zegar, gdy King spogląda na Starra. Czas zmienia się za każdym razem, ale gdy zegar jest widziany, a minuty mijają po wypowiedzeniu jednego zdania, a ostatnie zdanie ma miejsce 10 minut przed ostatnim, ale jednym zdaniem.

The Hate U Give

Genre: Dramat, Kryminał

Director: George Tillman, Jr.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy