Background
Image Obsesja 2024 Lektor PL

Obsesja 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 57m

Choć drogi i nastrojowy, wydaje się, że już od pierwszych linijek filmu Maj i Grudzień czuć powiew kultury śmieciowej , który zaognił dyskusję na temat różnicy wieku od premiery w serwisie Netflix w zeszły weekend i zdobył już uznanie dla Charlesa Meltona z „Riverdale” w kategorii najlepszego aktora drugoplanowego.

Nasze pierwsze spotkanie z Gracie, wykwintną, sepleniącą gospodynią domową graną przez Julianne Moore, ma miejsce w jej przestronnej kuchni; oczekując przybycia sławnego aktora, mimochodem przypomina sobie własne spotkanie z sędzią Judy.

Bezceremonialna to cecha Gracie – jest płodna w przechwalaniu się lub zadziorach owiniętych w bibułkę.

Podobnie jest z filmem wyreżyserowanym przez Todda Haynesa na podstawie scenariusza Samy’ego Burcha, który w skrócie ujawnia swoją zarozumiałość poprzez serię pytań z nadmiernym szacunkiem i napiętych subtelności.

Mąż Gracie, Joe (Melton), jest wyrzeźbiony, ma gładką twarz i nieśmiałość, co wyraźnie kontrastuje z jej zmarszczkami i kruchym temperamentem.

Słynna aktorka Elizabeth (znakomita Natalie Portman) odwiedza tę parę i trójkę ich dzieci, ponieważ gra Gracie w filmie opowiadającym o ich relacji, która znalazła się na pierwszych stronach gazet, która zaczęła się, gdy ona miała 36 lat, on 12 i oboje pracowali w sklepie zoologicznym .

Genre: Dramat, Komedia

Director: Kristina M. Peterson, Rebecca Robertson, Timothy Bird, Todd Haynes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy