Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Obsesja 2024 Lektor PL

Obsesja 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 57m

Choć drogi i nastrojowy, wydaje się, że już od pierwszych linijek filmu Maj i Grudzień czuć powiew kultury śmieciowej , który zaognił dyskusję na temat różnicy wieku od premiery w serwisie Netflix w zeszły weekend i zdobył już uznanie dla Charlesa Meltona z „Riverdale” w kategorii najlepszego aktora drugoplanowego.

Nasze pierwsze spotkanie z Gracie, wykwintną, sepleniącą gospodynią domową graną przez Julianne Moore, ma miejsce w jej przestronnej kuchni; oczekując przybycia sławnego aktora, mimochodem przypomina sobie własne spotkanie z sędzią Judy.

Bezceremonialna to cecha Gracie – jest płodna w przechwalaniu się lub zadziorach owiniętych w bibułkę.

Podobnie jest z filmem wyreżyserowanym przez Todda Haynesa na podstawie scenariusza Samy’ego Burcha, który w skrócie ujawnia swoją zarozumiałość poprzez serię pytań z nadmiernym szacunkiem i napiętych subtelności.

Mąż Gracie, Joe (Melton), jest wyrzeźbiony, ma gładką twarz i nieśmiałość, co wyraźnie kontrastuje z jej zmarszczkami i kruchym temperamentem.

Słynna aktorka Elizabeth (znakomita Natalie Portman) odwiedza tę parę i trójkę ich dzieci, ponieważ gra Gracie w filmie opowiadającym o ich relacji, która znalazła się na pierwszych stronach gazet, która zaczęła się, gdy ona miała 36 lat, on 12 i oboje pracowali w sklepie zoologicznym .

Genre: Dramat, Komedia

Director: Kristina M. Peterson, Rebecca Robertson, Timothy Bird, Todd Haynes

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy