Background
Image Ochroniarz 2017 Lektor PL

Ochroniarz 2017 Lektor PL Cały film Online

20171h 28m

Antonio Banderas wciela się w rolę byłego żołnierza, obecnie pracującego jako sklepowy ochroniarz. Pewnej nocy przyjdzie mu chronić świadka koronnego przed żądnym krwi gangiem kryminalistów.

Tajwański aktor Jiro Wang pierwszy amerykański film.

Główne zdjęcia do tego filmu rozpoczęły się w listopadzie 2015 r. W Bułgarii, a zakończyły się 22 stycznia 2016 r. Alain Desrochers wyreżyserował ten budżet na piętnaście milionów dolarów dla Nu Image / Millennium Films.

Po scenie, w której Vance strzela do zbiornika gazu, który jest podpalany i eksploduje. Jednak w późniejszej scenie, gdy Jamie przejeżdża obok wózka widłowego, nic nie jest niszczone, a zbiornik gazu jest nienaruszony.

Od 1:10 i do przodu antena walkie-talkie dziewczyny brakuje ręki, pozostałe strzały ma rękę na antenie.

Kiedy Eddie zostaje po raz pierwszy zabrany do pokoju kontroli bezpieczeństwa w centrum handlowym. Cyfrowy zegar na ścianie zmienia się regularnie pomiędzy ujęciami, przechodząc w górę i w dół. W jednym ujęciu zegar odczytuje 8:48, aw następnym ujęciu kilka sekund później zmienił się na 8:47.

Napis na odznakach i mundurach marszałka brzmiał „USA marszałkowie”. W rzeczywistości powinien przeczytać „Marszałek USA”.

Na początku oblężenia w centrum handlowym snajper strzela szybko do kogoś na dachu. Nie jest to możliwe, ponieważ używa karabinu jednostrzałowego. W rzeczywistości, gdy scena się do niego przełącza, możesz zobaczyć, jak ręcznie przeładowuje karabin.

Vance opisuje „Betty” jako swoją „3057”, dla której ma pozwolenie na ukrywanie / noszenie – nawet napisy mówią 3057. Nie ma takiej broni (od 1849) jako 3057. Kiedy jest produkowana później. Betty wydaje się być 6 „Colt Python .357 magnum – który jest bardzo duży na praktyczną broń do przenoszenia.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Alain Desrochers, Asya Chakarova, Dian Hristov, Edis Seliminski, Eric Parenteau, Galina Kyuchukova, Mila Maslarova, Monika Hristova

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!