Background
Image Odsiecz 2022 Lektor PL

Odsiecz 2022 Lektor PL Cały film Online

20221h 30m

Scenarzysta-reżyser Edward Drake powraca w swoim najnowszym, niewymagającym wysiłku zespole z odwiecznie slumsowanym Brucem Willisem, i podczas gdy twórca filmu z pewnością wydaje się bardziej w domu z uziemionym policyjnym thrillerem w porównaniu z jego wcześniejszymi filmami science-fiction Cosmic Sin i Apex , jest to w swojej znajomości zupełnie nudna sprawa.

American Siege koncentruje się na nierozwiązanym, dziesięcioletnim zniknięciu nastolatki Brigit Baker i wysiłkach jej byłego chłopaka, Roya Lamberta (Rob Gough), aby wreszcie rozwiązać sprawę, gdy wraca do domu po zakończeniu długiego okresu w klimacie . W towarzystwie zirytowanej siostry Brigit, Grace (Anna Hindman), napadli na dom doktora Johna Keatsa (Cullen G. Chambers), z którym Brigit była ostatnio widziana.

Rozpoczyna się scenariusz z zakładnikiem, w którym spłukany, skorumpowany szeryf Ben Watts (Willis) wkracza na scenę, będąc pod kciukiem lokalnego króla Charlesa Rutledge’a (Timothy V. Murphy). Watts ma za zadanie „powstrzymanie” sytuacji wybuchowej, zanim ostatecznie ujawni ona bardziej nieprzyjemne interesy Rutledge’a w mieście.

Genre: Akcja, Dramat, Kryminał, Thriller

Director: Edward Drake

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!