Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Piękna katastrofa 2023 Lektor PL

Piękna katastrofa 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 36m

Piękna katastrofa opowiada historię Abby (Virginia Gardner), studentki pierwszego roku, która próbuje uciec od burzliwej przeszłości, zaczynając od nowa na studiach.

Tam spotyka Travisa (Dylan Sprouse), studenta drugiego roku i undergroundowego wojownika, który wydaje się być wszystkim, czego Abby stara się uniknąć. Po zakładzie ta dwójka zbliża się do siebie i bardziej angażuje w swoje życie.

Film oparty jest na książce Jamiego McGuire’a pod tym samym tytułem. Zamiast trzymać się strony, Beautiful Disaster ulepsza materiał źródłowy, aby wyrzeźbić dla siebie niszę na prawdopodobnie przesyconym dzisiejszym rynku.

Piękna katastrofa bierze to, co wielu mogłoby uznać za zmęczony trop młodej kobiety idącej na studia i natychmiast zakochującej się w starszym facecie, i obraca go w nowym kierunku. Chociaż implikacja jest taka, że ​​zarówno Travis, jak i Abby zakochują się w sobie niemal natychmiast, Abby nieustannie uznaje, że nie je

Genre: Dramat, Komedia, Romans

Director: Atanas O. Vasilev, Gerard DiNardi, Ivan Mitov, Karina Kostadinova, Luukas Harlin, Roger Kumble, Shelly Stoyanova

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy