Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Pierwszy człowiek 2018 Lektor PL

Pierwszy człowiek 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 21m

Biografia o życiu legendarnego amerykańskiego astronauty Neila Armstronga z lat 1961-1969, w drodze do stania się pierwszym człowiekiem, który kroczy po Księżycu. Odkrywając poświęcenie i koszty Nacji i Neila podczas jednej z najniebezpieczniejszych misji w historii podróży kosmicznych

Początkowo reżyserował film Clint Eastwood .

Pierwszym wyborem Damiena Chazelle w roli Neila Armstronga był zawsze Ryan Gosling . Mówiono nawet, że Gosling był związany z projektem w fazie jego opracowywania, ale nic oficjalnie nie zostało potwierdzone. Dopiero po tym, jak Gosling zrobił La La Land (2016) z Chazelle’em, Gosling oficjalnie podpisał się, by wykonać projekt.

To będzie pierwszy film w reżyserii Damiena Chazelle, w którym nie napisał scenariusza.

James R. Hansen , autor książki Pierwszy człowiek: życie Neila A. Armstronga (Simon i Schuster, 2005, 2012), jest dwukrotnym kandydatem do nagrody Pulitzera w historii. Jego książka pt. Spaceflight Revolution z 1995 roku: NASA Langley Research Center od Sputnika po Apollo została nominowana do Pulitzera przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej, jedyny raz, kiedy NASA kiedykolwiek nominowała książkę do nagrody.

To będzie czwarta współpraca Damiena Chazelle i Justina Hurwitza, z której trzema pierwszymi są Guy and Madeline na ławce w parku (2009), Whiplash (2014) i La La Land(2016).

Część filmu została nakręcona na kamery IMAX 70mm i miałby rozszerzony współczynnik proporcji podczas sekwencji wybranych wyłącznie w kinach IMAX, zanim Universal zdecyduje się nie tworzyć żadnych druków IMAX 70mm do dystrybucji.

First Man

Genre: Dramat, Historyczny

Director: Damien Chazelle

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy