Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Podejrzana 2022 Lektor PL

Podejrzana 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 18m

Jedną z wielu przyjemności związanych z gorączkową „Decyzją o odejściu” jest to, że reżyser Park Chan-wook najwyraźniej miał tyle samo radości z kręcenia filmu, co z oglądania go. Uderzająca, barokowa tajemnica przesiąknięta rodzajem staromodnego romantycznego fatalizmu, który sprawia, że ​​serca pociemniałych noir trzepoczą, jest to historia niemożliwej miłości – choć nawet zdeterminowany wielbiciel może się zastanawiać, czy nie da się też zapanować nad tym chytrym, genialnie śliski film.

Nie bój się jednak, jak ktoś mnie kiedyś ostrzegał przed wizytą w Wenecji, zgubisz się. Ale poruszanie się po zagadkach tajemnicy, przeszukiwanie jej wskazówek i odkrywanie jej tajemnic jest tym, co przyciąga nas do takich historii, a tutaj, nawet jeśli znajdziesz się w pozornie ślepym zaułku, Park poprowadzi cię z powrotem na właściwe tory. Za każdym razem, gdy oglądałem „Decyzję o odejściu”, zastanawiałem się, czy film był przesadzony, czy też ja, przy czym jedno i drugie było możliwe. Kim jest zakochany gangster, zastanawiałem się. Co ten lub inny wątek fabularny ma wspólnego z tajemniczą kobietą? I dlaczego jeden detektyw wciąż uderza swojego partnera elektrycznym masażerem?

Park wrzuca cię do filmu tak nagle, że wybaczono by ci myślenie, że przegapiłeś pierwsze 15 minut (lub prequel). Gdy staccato pocisków wypełnia ścieżkę dźwiękową, lawina szybko rozmieszczonych scen przeskakuje, a film przeskakuje od dwóch detektywów strzelających na strzelnicy i rozmawiających, a następnie pracujących nad sprawą i rozmawiających jeszcze trochę. Otwarcie wciąga cię destabilizującymi przeskokami, kontrolowanym szaleństwem, elipsami narracji i dziwacznymi zwrotami – przeniesionymi do spowitej mgłą dyskusji o bezsenności – co tworzy kuszącą dwuznaczność. Nie jest jasne, co się dzieje; jeszcze przez jakiś czas będzie niejasne.

Genre: Dramat, Kryminał, Romans, Tajemnica, Thriller

Director: Kim Seong-sik, Park Chan-wook

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy