Background
Image Predator Prey 2022 Lektor PL

Predator Prey 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 40m

Historia powstania Predatora w świecie Narodu Komanczów 300 lat temu. Naru, wykwalifikowana wojowniczka, walczy, by chronić swoje plemię przed jednym z pierwszych wysoko rozwiniętych Predatorów, które wylądowały na Ziemi.

Reżyser Dan Trachtenberg rozumie cechy stworzeń. Tutaj ponownie wyobraża sobie franczyzę Predator i odwraca scenariusz z Prey (filmowiec z 10 Cloverfield Lane również używa scenariusza od Patricka Aaisona), opowieść o pochodzeniu, która odświeżająco koncentruje się na przybyciu gatunków pozaziemskich i ich pojedynku z XVIII-wieczne plemię Komanczów Predator Prey cały film.

A niepowtarzalne pomysły nie mają tendencji do przygniatania twarzy, ale szybko okazuje się, że Dan Trachtenberg jest uczniem samego gatunku action-sci-fi-horror, powoli budującym grozę i napięcie.

Na szczęście związek Naru z bratem Taabe wiąże się z wzajemnym szacunkiem, nawet jeśli istnieje trochę żartobliwej rywalizacji między rodzeństwem. Taabe wciąż lekceważy niektóre rady taktyczne siostry i nie wierzy w jej słowa o byciu świadkiem czegoś o wiele bardziej niebezpiecznego niż lew na wolności.

Oczywiście tworzy to pewien wewnętrzny dramat, gdy próbują uratować jednego z nich (nikt nie wie, co go poturbowało) i wrócić na kemping Predator Prey cały film. Nie jest też spoilerem stwierdzenie, że prawie każdy, kto lekceważy te ostrzeżenia, spotyka sadystycznie przyjemny koniec.

Genre: Akcja, Sci-Fi, Thriller

Director: Bronwyn Johansen, Casey Chipera, Dan Trachtenberg, Eddy Santos, Jeremy Marinas, Mia Fortier, Michael Dris, Richard Cowan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy