Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Priscilla 2024 Lektor PL

Priscilla 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 50m

Niewielu reżyserów ma taki talent jak Sofia Coppola, jeśli chodzi o uchwycenie bardzo specyficznego spojrzenia na świat widziany przez kraty złoconej klatki w Priscilla cały film.

Najpierw nuda pięciogwiazdkowego hotelu „ Między słowami ” (2003), potem ozdobione wstążkami więzienie przywilejów w „Marii Antoninie” (2006), a teraz ciemna strona bajki w „ Pryscylli ”.

Coppola przywołuje na myśl dokuczliwą samotność i izolację kobiet, które mają jednocześnie wszystko i nic.

W tym przypadku kobietą jest dziewczyna. Priscilla Beaulieu – wspaniała Cailee Spaeny, całkowicie przekonująca zarówno jako dziewczynka, jak i dorosła Priscilla – ma zaledwie 14 lat, kiedy po raz pierwszy spotyka supergwiazdę rock’n’rolla Elvisa Presleya (Jacob Elordi) na imprezie w jego domu w pobliżu bazy armii amerykańskiej na Zachodzie Niemcy.

Nic dziwnego, że jest oczarowana. I kto może ją winić? Elordi wykorzystuje intrygujące, donkiszotowskie okrucieństwo ukryte pod błyskotliwą charyzmą; jego Elvis jest mroczniejszą, bardziej niebezpiecznie skomplikowaną kreacją niż słoneczna wersja Austina Butlera w Elvisie Baza Luhrmanna.

Normalne życie i codzienna rutyna w szkole tracą wszelki sens, gdy Priscilla doświadczyła rozbłysku słonecznego uwagi Elvisa. Wszystko, od użytkowego, wojskowego domu rodziny Beaulieu po jakość światła w pokojach, która ją dusi, wydaje się nudniejsze i ciemniejsze, gdy Elvisa nie ma w pobliżu.

Genre: Dramat, Romans

Director: Andrew M. Robinson, Aric Dupere, Roman Coppola, Sofia Coppola

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy