Background
Image Przejęcie 2022 Lektor PL

Przejęcie 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 27m

Nie wszystkie filmy mają być kinowymi dziełami sztuki lub klasykami definiującymi gatunek. Niektóre mają być po prostu łatwym do oglądania w przytulny weekendowy wieczór, z jedzeniem na wynos i kubełkiem lodów. Przejęcie to jeden z tych filmów.

Podąża za Melem Bandisonem, ekspertem od technologii w dzień i etycznym hakerem w nocy. Podejmuje zadanie sprawdzenia autonomicznego autobusu i przy okazji blokuje rurociąg umieszczony tam przez hakerów. Ale ten jeden akt naraża jej życie na niebezpieczeństwo. Nagle Mel ucieka przed szantażem przez tajemniczą organizację. Ucieka z Thomasem, mężczyzną, z którym poszła na jedną randkę, jako jej jedyne wsparcie.

Przejęcie cały film ma wszystkie elementy typowego thrillera — zadziorna bohaterka, warczący brytyjskich złoczyńców, międzynarodowy rząd uwikłany w spisek i jeden naprawdę niepotrzebny romans.

To wszystko jest banalne, ale bardzo łatwe do oglądania i cieszenia się, bez zawiłych punktów fabuły lub technicznych bzdur. Zamiast tego urocze, nieskomplikowane neonowe linie i wzory wciągają Cię w świat kodowania. Poza chwilą ciszy w środku, film jest w większości przyspieszony i towarzyszy mu przyspieszona muzyka. Jest sporo postaci mówiących po angielsku, ale nie wszystkie są bardzo wyraźne.

Ponadto Netflix ma zwyczaj nie dodawania napisów do angielskich dialogów w zagranicznych filmach, co jest naprawdę frustrujące. Czas działania wynoszący 1 godzinę i 27 minut jest idealny dla tak prostej historii, jak ta i to ulga, że ​​jej nie przeciągnęli.

Genre: Akcja, Kryminał, Thriller

Director: Annemarie van de Mond, Iris de Git, Jocelyn Herrewijn, Joey Pavic, Marco Maas, Yves Van de Vyver

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy