Background
Image SAS Zamach w Eurotunelu 2021 Lektor PL

SAS Zamach w Eurotunelu 2021 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20212h 4m

Wilkinson prowadzi Black Swans jako firmę rodzinną. Jak na ironię córka Grace (Rose) jest jego spadkobierczynią, wybraną zamiast jego bardziej przysadzistego syna ( Owain Yeoman ).

Ukazuje się nagranie z telefonu komórkowego z masakry, wiadomość, że wszyscy zostaną aresztowani (przypadkowy przypadek, „uciszeni”), ogłaszana jest w telewizji na długo przed planowanym nalotem na ich podmiejskie osiedle w Londynie.

Oczywiście złoczyńcy uciekają. Nie martwić się. „Wytworny” Tom Buckingham ( Sam Heughan ), komandos z własnym majątkiem, dostał swoją część zabitych. Wywiezie niechętną dziewczynę lekarkę Sophię ( Hannah John-Kamen ) do Paryża, a resztę zbierze policji i funkcjonariuszom kontroli granicznej.

Jak podróżuje niedopasowana para? Oczywiście trenować. Zanim Grace, która zrzuci sprytne przebranie, dzięki któremu znalazła się na pokładzie, powie: „Na polu bitwy jest gracz. Jest uzbrojony i wyszkolony”, zaczyna się rzeź, w której pasażerowie są mordowani na lewo i prawo, jakby wszyscy na pokładzie zdali sobie sprawę, że to misja samobójcza.

Genre: Akcja, Thriller

Director: Magnus Martens

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy