Background
Image Shaft 2019 Lektor PL

Shaft 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 51m

Gdy odwiedza go syn, o którego istnieniu nie miał pojęcia, John Shaft, twardy prywatny detektyw, odkrywa, że tym razeJJ, znany również jako John Shaft Jr.

(Usher), może być ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego z dyplomem MIT. Ale aby odkryć prawdę za przedwczesną śmiercią swojego najlepszego przyjaciela.

Potrzebuje edukacji, którą może zapewnić tylko jego ojciec. Legendarny John Shaft (Jackson), nieobecny w młodości JJ.

Zgadza się pomóc swojemu potomstwu w poruszaniu się po podbrzuszu zaatakowanym heroiną przez Harlem.

I chociaż odznaka własnego analityka FBI JJ może kolidować ze skórzanym płaszczem jego ojca, nie można zaprzeczyć rodzinie.

Poza tym Shaft ma swój własny program i wynik do ustalenia. Który jest profesjonalny i osobisty.m jabłko padło daleko od jabłoni.

Istnieje tylko 6-letnia różnica wieku między Richard Roundtree (Shaft I) a Samuel L. Jackson.

W 2019 roku, jak wyjaśnił zwiastun, wszystkie trzy pokolenia członków rodziny o nazwisku John istnieją w sequelu Warner Bros-New Line Cinema-Netflix myląco zatytułowanym również „Shaft”.

Aby dodać zamieszania, w przypadku trzech głównych bohaterów o tej samej nazwie z oryginalnej wersji MGM relacje drzewa genealogicznego są rozbijane na; Richard Rountree jako (wujek / wujek) John Shaft.

Jest to pierwszy film nie dokumentalny / koncertowy w reżyserii Tima Story, który otrzymał ocenę R od MPAA.

Shaft II skarży się, że jest porównywany do Laurence’a Fishburne’a. Jest to bez wątpienia inspirowane niesławnym incydentem, w którym Jackson ubierał reportera KTLA (Los Angeles) Sama Rubina, który myślał, że przeprowadza wywiad z Fishburne’em.

W tym filmie wyjaśniono, że John I (Richard Roundtree) udawał tylko, że jest wujem Johna II (Samuel L. Jackson) w  (2000) i jest jego ojcem. Pod koniec filmu Jackson pyta Roundtree, czy pamięta, kiedy powiedział mu, że jest jego wujkiem.

Kulminacyjna scena szybów rozbijających się przez okno to czubek kapelusza do słynnego ujęcia Roundtree wykonanego podobnie w oryginale z 1971 roku.

Genre: Akcja, Komedia, Kryminał

Director: Tim Story

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!