Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Sisu 2023 Lektor PL

Sisu 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 31m

Trochę trudno jest powiedzieć, że super-brutalna, super-zabawna komedia akcji Sisu z zabijaniem nazistów ma poważną wadę , ale kiedy jest to coś, o czym filmowcy robią tak wielką sprawę, wydaje się, że konieczne jest naprawienie błędu.

„Sisu”, jak wyjaśnia jedna z postaci ciężarówce pełnej sterroryzowanych i bardzo, bardzo, bardzo zdecydowanie skazanych na zagładę nazistów, to fińskie słowo, które reprezentuje nieprzetłumaczalne pojęcie, które odnosi się do ponurej determinacji, by wykonać zadanie.

Właściwie bardzo łatwo to przetłumaczyć: krwawy umysł. Aatami Korpi (Tommila) jest niezwykle krwiożerczy. Trzeba być cholernie upartym, żeby szukać złota w bagnistych, odległych częściach Laponii.

Trzeba być wyjątkowo krwawym na umyśle, aby wykopać to złoto z błota i błota, a następnie przetransportować je konno obok wycofujących się żołnierzy Wehrmachtu i SS, a następnie zabić tych samych Wehrmacht i SS, którzy próbują ukraść to złoto.

I ma krwawe umysły, ponieważ zdecydowanie ma krew na głowie, zabijając nazistów wszystkim, co wpadnie mu w ręce – niezależnie od tego, czy będzie to jego zaufany kilof, nóż myśliwski, pistolet, miny lądowe, przypadkowe kawałki metalu czy gąsienice czołgów. Najważniejsze, że naziści zginęli. I poplamione. I zdekapitowany. I za każdym razem robi się coraz zabawniej.

Genre: Akcja, Wojenny

Director: Jalmari Helander, Jani Pinomaa, Minna Hyypiö, Olli Kasper, Pia Nurmi, Tuula Nikkola

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy