Background
Image SpiderMan Daleko od domu 2019 Dubbing PL

SpiderMan Daleko od domu 2019 Dubbing PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 9m

Kolejna odsłona przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów filmowych, ikony popkultury – Spider-Mana. Po sukcesie filmu „Spider-Man: Homecoming” ponownie spotkamy się z młodym Peterem Parkerem, ale w którego postać wciela się Tom Holland.

W walizce Petera znajdują się litery „BFP”. Dotyczy to Benjamina Franklina Parkera, wujka Bena Petera Parkera, ale którego śmierć zmotywowała go do zostania Spider-Manem.

Paszport Petera wymienia 10 sierpnia jako jego urodziny. Pierwszy występ Spider-Mana odbył się w Amazing Fantasy. W prawdziwym życiu urodzin Toma Hollanda jest 1 czerwca.

Jest to ostatni film w fazie 3 Marvel Cinematic Universe.

W zwiastunie Spider-Man wspomina kapitana Marvela, który po raz pierwszy postać MCU nazywała Carol Danvers tą nazwą.

To nie pierwszy raz, gdy Jake Gyllenhaal jest związany z filmem Spider-Man. Początkowo miał zamiar zastąpić Tobey Maguire jako Spider-Man w Sam Raimi jest Spider-Man 2(2004) po Maguire doznał kontuzji podczas kręcenia niepokonany Seabiscuit (2003), ale na szczęście, jego urazy wyleczyć się i wrócił na zestaw.

Samuel Jackson i Jon Favreau pojawili się po raz pierwszy w Iron Man, pierwszym filmie fazy 1, ponieważ teraz pojawili się w ostatnim filmie fazy 3. Spider Man Daleko od domu

Reżyser John Watts potwierdził, że Michael Keaton, Laura Harrier i Michael Mando nie powrócą do roli w filmie Spider-Man: Homecoming.

We wtorek, 15 stycznia 2019 roku, Marvel Studios i Sony Pictures ujawniły pierwszy plakat ze zwiastunem. Przedstawiający europejskie znaczki nad maską Spider-Mana, wraz z pierwszym zwiastunem, który był transmitowany na żywo przez Toma Hollanda.

Genre: Akcja, Komedia, Przygodowy, Romans, Sci-Fi

Director: Alleris Gillham, Artur Surma, George Cottle, Jelena Grisina, Jon Watts, Josh Robertson, Tom Brewster, Tom Waterman

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy