Background
Image Strażnicy Galaktyki Volume 3 2023

Strażnicy Galaktyki Volume 3 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 30m

Trzeba to przyznać Strażnikom Galaktyki: jak na kilka międzygalaktycznych dziur w kształcie litery A, bardzo dużo uratowali świat . Wystartowali przeciwko fundamentalistom Kree, walczyli z Niszczycielami, złamali złego niebiańskiego ojca Petera Quilla i pokonali samego Thanosa – ratując po drodze planety, ludzi i całe wszechświaty. Nieźle jak na pół-człowieka z obsesją na punkcie muzyki z lat 80., parę niedopasowanych wojowników, gadające drzewo i radosnego z eksplozji szopa pracza.

Ale długo oczekiwani Strażnicy Galaktyki vol. 3 – nie tylko ostatni występ tego składu Strażników, ale także pożegnanie scenarzysty i reżysera Jamesa Gunna z MCU – będzie czymś innym. Wśród całego kosmicznego chaosu i przebojowych hitów, Vol. 3ma być najbardziej intymnymi i emocjonalnymi Strażnikami Galaktyki w historii. Jak Gunn mówi Empire , „nie chodzi o ocalenie wszechświata – chodzi o to, by Strażnicy ocalili samych siebie”.

A jest co oszczędzać. Po pierwsze, wydaje się, że jest to historia skupiająca się głównie na Rocket Raccoon – śledząc niszczycielską historię naszego futrzastego przyjaciela z nikczemnym High Evolutionary Chukwudi Iwuji , szalonym naukowcem, który przewodzi niesamowitej „Kontra-Ziemi”, gdzie specjalizuje się w tworzeniu hybryd stworzenia.

„The High Evolutionary to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów Marvela” — wyjaśnia Gunn. „Zawsze byłem wielkim fanem [ filmu z 1932 roku ] Island of Lost Souls . Jest jak kosmiczny doktor Moreau. Szczerze mówiąc, jest obrzydliwą postacią”. Oprócz ujawnienia większej części historii Rocketa, The High Evolutionary zwiastuje również przybycie antropomorficznej wydry Lylli, długo oczekiwanego debiutu właściwego Cosmo The Space Dog (teraz podkłada głos Borat 2 Maria Bakalova ) – plus wprowadzenie Adama Warlocka Willa Poultera , drażnionego w Vol. 2 sekwencje po napisach.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: James Gunn

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy