Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image The Ritual Killer 2023 Lektor PL

The Ritual Killer 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 44m

Detektyw i profesor ścigają morderczego szamana, który okalecza swoje ofiary w nikczemnym celu. Rytualny zabójca rzeźbi nieszczęsnych niewinnych na dwóch kontynentach, a organy ścigania dosłownie depczą mu po piętach. Chaotyczna narracja słabo łączy dwie niezręczne historie.

Dziwne sceny retrospekcji wyjaśniają wewnętrzny smutek głównego bohatera, ale nie mają wpływu na rzeczywistą fabułę. Sprowadza się to do niepotrzebnej ekspozycji i wypełniacza, który obciąża tempo i tak już ubogiego czasu pracy. Była gwiazda NFL, Vernon Davis, jest jedynym punktem kulminacyjnym jako pokryty bliznami i bezlitosny antagonista.

W Rzymie włoski detektyw Mario Lavazza (Guiseppe Zeno) i jego grupa zadaniowa znajdują przerażające miejsce zbrodni. Młoda kobieta była torturowana podczas ceremonii, podczas której morderca metodycznie wycinał kilka części ciała. Tymczasem w Jackson w stanie Mississippi detektyw Lucas Boyd (Cole Hauser) i jego partner (Murielle Hilaire) wyważają drzwi pokoju hotelowego zboczeńca trzymającego uciekającą dziewczynę.

Boyd, pogrążony w żałobie po stracie nastoletniej córki, wymierza surową sprawiedliwość, gdy jego partner odpędza dziewczynę. W pobliskim Milsaps College Mackles (Morgan Freeman), profesor studiów afrykańskich, wykłada swoim studentom mroczną sztukę medycyny plemiennej.

Genre: Akcja, Dramat, Tajemnica, Thriller

Director: George Gallo, Jane Gauthier, Jared Briley, Maggie Ballard, Tamara Hansen

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy