Background
Image Thor Miłość i grom 2022 Lektor PL

Thor Miłość i grom 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 59m

W tej odsłonie Thor musi zmierzyć się ze złym Gorrem, Bogiem Rzeźnikiem, granym przez Christiana Bale’a, który swoim przerażającym nekro-mieczem zabija bóstwa w całym sklepie z goryczy, jaką kiedyś bogowie pozwolili umrzeć jego córce. Thor początkowo walczy u boku Strażników Galaktyki, którzy są jego tonalnymi odpowiednikami w dobrze znanym teraz humorystycznym trybie Marvela, ale rekrutuje własną załogę do walki z Gorrem, gdy ten superzłoczyńca uprowadza wszystkie dzieci w Nowym Asgardzie.

Jego nowy zespół obejmuje Valkyrie (Tessa Thompson) i Korga (w tej roli sam Waititi), a także jego długoletni zamiłowanie, a teraz były (ich rozpad został naszkicowany podczas retrospekcji w stylu komediowym). To jest dr Jane Foster, grana przez Natalie Portman, cierpiący na poważną chorobę, która została uśmiercona przez potężne kosmiczne moce niegdyś rozbitego młota Thora Mjölnira.

Zasadniczą głupotę tego wszystkiego, co się dzieje, dobrze uosabia Hemsworth, chociaż film kładzie teraz bardziej uroczysty nacisk na raka dr Foster i odniesienia do jej chemioterapii.

Film jest prawdopodobnie na najmocniejszym gruncie z najbardziej czysto absurdalnymi akcentami, takimi jak kłótnia między młotem Mjölnir i jego nową bronią, toporem Stormbreaker – który zawsze podejrzliwie wciska się w kadr, gdy Thor zaczyna omdlały spędzać czas z Mjölnirem , nie mogąc zaakceptować, że Mjölnir jest teraz z dr Fosterem.

Sam Thor pokonał swoje problemy z wagą i jest teraz piękną postacią alfa-męstwa, która dosłownie sprawia, że ​​młode boginie mdleją w jednej scenie po tym, jak zostaje rozebrany i ujawnia się im jego męskość (a raczej boskość).

Genre: Akcja, Fantasy, Przygodowy

Director: Mitchell Bulfin, Taika Waititi

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy