Background
Image Transformers Przebudzenie bestii 2023

Transformers Przebudzenie bestii 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 7m

Transformers: Bunt bestii wprowadza ekscytującą nową obsadę postaci na pierwszy plan w miarę ewolucji serii, a najnowszy film jest kontynuacją Bumblebee z 2018 roku z Hailee Steinfeld i Johnem Ceną.

Szczegóły fabuły tej nowej wyprawy science-fiction pozostają tajemnicą, chociaż będzie się ona szczycić dłuższym czasem działania niż którykolwiek z jej poprzedników, ponieważ Autoboty i Decepticony ponownie znajdą się w centrum uwagi.

Plotki głosiły, że Transformers Przebudzenie bestii było „bałaganem” w pewnym momencie produkcji , co doprowadziło do tego, że wielu było ciekawych, co powiedzą krytycy, gdy nadejdą pierwsze pokazy.

Biorąc pod uwagę, jak bardzo zmieniała się seria Transformers w ciągu ostatnich 16 lat, takie pozytywne reakcje są z pewnością zachęcające dla Paramount Pictures.

Jest to również pierwszy wysiłek z tej serii filmów od czasu debiutu Bumblebee w 2018 roku, co, miejmy nadzieję, pozwoli fanom poczuć się trochę bardziej świeżo wchodząc w Rise of the Beasts z pięcioletnią przerwą między szóstym a siódmym filmem.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Steven Caple Jr.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy