Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Transformers Przebudzenie bestii 2023

Transformers Przebudzenie bestii 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 7m

Transformers: Bunt bestii wprowadza ekscytującą nową obsadę postaci na pierwszy plan w miarę ewolucji serii, a najnowszy film jest kontynuacją Bumblebee z 2018 roku z Hailee Steinfeld i Johnem Ceną.

Szczegóły fabuły tej nowej wyprawy science-fiction pozostają tajemnicą, chociaż będzie się ona szczycić dłuższym czasem działania niż którykolwiek z jej poprzedników, ponieważ Autoboty i Decepticony ponownie znajdą się w centrum uwagi.

Plotki głosiły, że Transformers Przebudzenie bestii było „bałaganem” w pewnym momencie produkcji , co doprowadziło do tego, że wielu było ciekawych, co powiedzą krytycy, gdy nadejdą pierwsze pokazy.

Biorąc pod uwagę, jak bardzo zmieniała się seria Transformers w ciągu ostatnich 16 lat, takie pozytywne reakcje są z pewnością zachęcające dla Paramount Pictures.

Jest to również pierwszy wysiłek z tej serii filmów od czasu debiutu Bumblebee w 2018 roku, co, miejmy nadzieję, pozwoli fanom poczuć się trochę bardziej świeżo wchodząc w Rise of the Beasts z pięcioletnią przerwą między szóstym a siódmym filmem.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Steven Caple Jr.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy