Background
Image Trzy kroki od siebie 2019 Lektor PL

Trzy kroki od siebie 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 56m

Historia nastolatków chorych na mukowiscydozę, którzy poznają się w szpitalu i zakochują w sobie. Na przeszkodzie stoi jednak ich zdrowie, ponieważ zgodnie z zaleceniami nie powinni przebywać w swoim otoczeniu, kategorycznie nie mogą się też dotykać.

Film nawiązał współpracę z Claire’s Place Foundation; Organizacja charytatywna wspierająca emocjonalnie i finansowo rodziny zmagające się z mukowiscydozą. Zarówno aktorzy, jak i reżyser ściśle współpracowali w celu zapewnienia dokładności z przedstawieniem mukowiscydozy w filmie.

Late Claire Wineland ściśle współpracowała z czołowymi aktorami Haleyem i Cole’em w doskonaleniu ról pacjentów z mukowiscydozą. Claire zmarła we wrześniu 2018 r. Po udarze mózgu po udanym przeszczepie płuc.

Wiele kompozycji Cole’a Spouce’a (Will) napisał Caesar Meadows, grafik z Nowego Orleanu znany ze swojego lokalnego paska, Mumbeaux Gumbo.

Film kończy się odejściem Willa od Stelli po tym, jak dostaje nowe płuca, aby mogła być bezpieczna od jego zarazków. Jednak w książce Will i Stella wpadają na siebie w ostatnich miesiącach lotów. Podczas gdy Stella wygląda na dużo zdrowszą, Will jest tak samo chory jak wcześniej. Książka ma więcej otwartego zakończenia co do tego, co dzieje się między nimi.

Cole Sprouse i Moises Arias wystąpili w Wizards on Deck z Hannah Montana w 2009 roku.

Poza zakończeniem, film jest praktycznie słowem do tłumaczenia powieści.

Genre: Dramat, Romans

Director: Justin Baldoni

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy