Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background

Trzy metry nad niebem 2010 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20101h 58m

Historia dwóch młodych ludzi należących do różnych światów. Jest to kronika miłości nieprawdopodobnej, prawie niemożliwej, ale nieuchronnej, która ciągnie w szaleńczą podróż, odkrywają pierwszą wielką miłość. Babi jest dziewczyną z wyższej klasy średniej, która jest wykształcona w dobroci i niewinności. Hache to zbuntowany chłopiec, impulsywny, nieświadomy, ma apetyt na ryzyko i niebezpieczeństwo ucieleśnione w niekończących się walkach i nielegalnych wyścigach motocyklowych, limit zdrowego rozsądku.

Jak pokazano w filmie, H i Babi nawiązują związek. Obaj aktorzy rozwinęli własną relację w 2010 roku. Wiadomo, że obaj rozpadli się we wrześniu 2014 roku. Co za wstyd.

Uprzywilejowana kobieta i lekkomyślny mężczyzna zakochują się, pomimo różnych klas społecznych.

Z mojego punktu widzenia jest to idealny film dla tych, którzy kochają romans. zawiera wiele magicznych momentów, niektóre zapierają dech w piersiach. jest to rodzaj filmu, który będziesz chciał zobaczyć w kółko. nawet jeśli pomysł może wydawać się prosty, droga jest rozwijana, czyni to fantastycznym. Mogę też powiedzieć, że aktorzy grają naprawdę dobrze, a ścieżka dźwiękowa jest dobra.

Tres metros sobre el cielo

Genre: Dramat, Romans

Director: Fernando González Molina

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy