Background
Image Trzynaście żyć 2022 Lektor PL

Trzynaście żyć 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20222h 27m

Ratowanie w jaskiniach tajskich dzieci uwięzionych w Tham Luang zawsze będzie wyczynem ludzkich osiągnięć i umiejętnością pokonania niemożliwych do pokonania przeciwności. Latem 2018 roku grupa dzieci w wieku 11-16 lat postanowiła wejść do lokalnej jaskini Trzynaście żyć cały film.

Będąc częścią lokalnej drużyny piłkarskiej o nazwie Wild Boars, grupa udała się do Tham Luang Nang Non, aby uczcić urodziny jednego z kolegów z drużyny, zabierając ze sobą trenera drużyny. Niestety, sezon monsunowy, zwykle trwający od lipca do listopada, nadchodzi wcześnie i jaskinia jest całkowicie zalana, uwięziając chłopców i ich trenera w ogromnym i labiryntowym systemie jaskiń.

Sama historia tego ratunku jest inspirująca, a 18-dniowa historia trzymała świat na krawędzi. Jest prawie niemożliwe, aby nie czuć emocji po zakończeniu akcji ratunkowej. Z dziesiątkami tysięcy ludzi z całego świata, którzy poświęcili swój czas i umiejętności, aby uratować dzieci, to cud, że wszystkie dzieci i ich trener zostały uratowane, a cały ratunek pochłonął tylko dwa życia Trzynaście żyć pobierz.

Trzynaście żyć stara się opowiedzieć tę skomplikowaną historię, podkreślając nie tylko obawy rodziców dzieci, ale także zmagania garstki ekspertów nurków jaskiniowych, którzy stali na czele misji. To trudne zadanie i Ron Howardowi udaje się to zrobić z kilkoma czkawkami.

Genre: Dramat, Thriller

Director: Ron Howard

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy