Background
Image Upiorne opowieści po zmroku 2019 Lektor PL

Upiorne opowieści po zmroku 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 51m

W Ameryce jest 1968 rok. Zmiany wieją na wietrze … ale pozornie dalekie od niepokojów w miastach jest miasteczko Mill Valley. Gdzie od pokoleń wyłania się cień rodziny Bellows. To w ich rezydencji na obrzeżach miasta Sarah, młoda dziewczyna o okropnych tajemnicach. Zamieniła swoje torturowane życie w serię przerażających historii.

Napisanych w książce wykraczającej poza historie czasowe, które mogą stać się zbyt realne dla grupy nastolatków, którzy odkrywają przerażający tom Sarah.

Urodziłem się zbyt późno, aby spędzić lata dzieciństwa, będąc przerażonym przez Straszne Historie. Aby powiedzieć w ciemności , kultowej serii książek dla dzieci Alvina Schwartza, która zyskała wątpliwe wyróżnienie, stając się najbardziej zakazaną książką lat 90. Książki sprzedały się w liczbie siedmiu milionów egzemplarzy i stały się kamieniem milowym dla pokolenia. Czego Schwartz nie był w stanie w pełni rozsmakować z powodu swojej śmierci w 1992 roku. Dokument Straszne opowieści Cody’ego Meiricka bada trwały urok książek w ciekawy i zabawny sposób. Chociaż dlaczego jest wydawany teatralnie przed nadchodzącą adaptacją filmową książek wyprodukowanych przez Guillermo del Toro. A nie później, aby wykorzystać reklamę, jest tajemnicą.

Doktor bada liczne obszary związane z gotycką trylogią wypełnioną mrocznym humorem, w tym historię ich twórców Schwartz. Którzy przez większość swojego życia walczyli finansowo pomimo napisania ponad 50 książek, oraz Stephena Gammella. Którego cudownie makabryczne ilustracje w znacznym stopniu przyczyniły się do ich sukces.

Genre: Fantasy, Horror

Director: André Øvredal

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!