Background
Image Wonka 2023

Wonka 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20231h 57m

Reżyser Paul King, magik stojący za dwójką Paddington filmy i teraz Wonka cały film, ma formułę. Słodcy marzyciele o słodkich zębach przybywają do dziwnej krainy, gdzie zmuszeni są przezwyciężać przeciwności losu, wykorzystując między innymi swoją pasję i umiejętności do tworzenia artykułów spożywczych na bazie cukru.

Charakterystyczne dla Kinga podejście do opowiadania historii typu „box-of delights” łączy w sobie efektowny, gimnastycznie zwinny montaż i rozbrajająco ręcznie wykonaną, rzemieślniczą jakość w projekcie produkcji.

Czasami jego filmy jak Wonka online mogą posunąć się nieco za daleko w kierunku dziwacznej estetyki sklepu Etsy, ale w większości przypadków podejście alchemicznego króla nadal tworzy złoto. Wonka to ekscytująca przyjemność – nieskończenie urzekająca skarbnica filmu.

Ogólnie rzecz biorąc, świeże podejście Timothée Chalameta do głównego bohatera – wnosząc łobuzerską niewinność i żwawą, beztroską energię do jednego z najsłynniejszych zblazowanych mizantropów w literaturze dziecięcej – sprawdza się całkiem nieźle.

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Aisling Hughes, Annie Hitchcock, Ben Howard, Bridget Gonda, Edward Ellis-Smith, Gemma Morton, Jan Zalar, John Sorapure, Paul King, Sheena Kelly, Tom Rye, Tom Westgate, Zoe Morgan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy