Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Wonka 2023

Wonka 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20231h 57m

Reżyser Paul King, magik stojący za dwójką Paddington filmy i teraz Wonka cały film, ma formułę. Słodcy marzyciele o słodkich zębach przybywają do dziwnej krainy, gdzie zmuszeni są przezwyciężać przeciwności losu, wykorzystując między innymi swoją pasję i umiejętności do tworzenia artykułów spożywczych na bazie cukru.

Charakterystyczne dla Kinga podejście do opowiadania historii typu „box-of delights” łączy w sobie efektowny, gimnastycznie zwinny montaż i rozbrajająco ręcznie wykonaną, rzemieślniczą jakość w projekcie produkcji.

Czasami jego filmy jak Wonka online mogą posunąć się nieco za daleko w kierunku dziwacznej estetyki sklepu Etsy, ale w większości przypadków podejście alchemicznego króla nadal tworzy złoto. Wonka to ekscytująca przyjemność – nieskończenie urzekająca skarbnica filmu.

Ogólnie rzecz biorąc, świeże podejście Timothée Chalameta do głównego bohatera – wnosząc łobuzerską niewinność i żwawą, beztroską energię do jednego z najsłynniejszych zblazowanych mizantropów w literaturze dziecięcej – sprawdza się całkiem nieźle.

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: Aisling Hughes, Annie Hitchcock, Ben Howard, Bridget Gonda, Edward Ellis-Smith, Gemma Morton, Jan Zalar, John Sorapure, Paul King, Sheena Kelly, Tom Rye, Tom Westgate, Zoe Morgan

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy