Background
Image Zabójca 2023 Lektor PL

Zabójca 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 58m

Strasznie uzależniający samurajski zabieg w reżyserii Finchera, zaadaptowany przez Andrew Kevina Walkera na podstawie powieści graficznej Alexisa Nolenta, w którym Michael Fassbender wciela się w bezimiennego tytułowego zabójcę: ascetę, który w rewelacyjnie powściągliwej sekwencji otwierającej Zabójca cały film opowiada nam o radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z pracą największe wyzwanie: nuda.

Prowadzi wewnętrznie monologi na ten temat i wiele innych, w tym swoje poglądy na temat amoralności wszechświata i muzyki Smithów, siedząc wysoko w wynajętym biurze WeWork ze swoim karabinem dalekiego zasięgu, obok pięciogwiazdkowej Hotel w Paryżu czeka, czeka, czeka, aż gość VIP pojawi się w apartamencie naprzeciwko i dostanie kulkę w głowę.

Jednak pomimo chłodnego i bezlitosnego rygoru zabójcy, jego wyszukanej dyscypliny i imponujących pozycji jogi, coś dzieje się straszliwie nie tak bez powodu; bogaci, bezwzględni, a teraz wściekli i rozczarowani ludzie, którzy zlecili zabójcy, będą teraz chcieli go zabić, więc on będzie musiał ich zabić. Teraz mówi, że istnieje nowa maksyma: WWJWBD: Co zrobiłby John Wilkes Booth?

Genre: Kryminał, Thriller

Director: Alicia Accardo, Andrea Hachuel, David Fincher, Federico Berón, Marie d'Hallivillée, Monica Timmerman, Richard Goodwin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy