Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Zabójca 2023 Lektor PL

Zabójca 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 58m

Strasznie uzależniający samurajski zabieg w reżyserii Finchera, zaadaptowany przez Andrew Kevina Walkera na podstawie powieści graficznej Alexisa Nolenta, w którym Michael Fassbender wciela się w bezimiennego tytułowego zabójcę: ascetę, który w rewelacyjnie powściągliwej sekwencji otwierającej Zabójca cały film opowiada nam o radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z pracą największe wyzwanie: nuda.

Prowadzi wewnętrznie monologi na ten temat i wiele innych, w tym swoje poglądy na temat amoralności wszechświata i muzyki Smithów, siedząc wysoko w wynajętym biurze WeWork ze swoim karabinem dalekiego zasięgu, obok pięciogwiazdkowej Hotel w Paryżu czeka, czeka, czeka, aż gość VIP pojawi się w apartamencie naprzeciwko i dostanie kulkę w głowę.

Jednak pomimo chłodnego i bezlitosnego rygoru zabójcy, jego wyszukanej dyscypliny i imponujących pozycji jogi, coś dzieje się straszliwie nie tak bez powodu; bogaci, bezwzględni, a teraz wściekli i rozczarowani ludzie, którzy zlecili zabójcy, będą teraz chcieli go zabić, więc on będzie musiał ich zabić. Teraz mówi, że istnieje nowa maksyma: WWJWBD: Co zrobiłby John Wilkes Booth?

Genre: Kryminał, Thriller

Director: Alicia Accardo, Andrea Hachuel, David Fincher, Federico Berón, Marie d'Hallivillée, Monica Timmerman, Richard Goodwin

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy