Background
Image Ad Astra 2019 Lektor PL

Ad Astra 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20192h 4m

Ad Astra Cały film

Ad Astra to historia chłopca napisana galaktycznie na wielką skalę. Brad Pitt gra astronautę, Roy McBride, którego bohater, ojciec, zaginął 30 lat temu w pionierskiej misji znalezienia obcego życia, pozostawiając mu nierozwiązane problemy z tatusiem. Ad Astra Cda

Teraz wydaje się, że tata (Tommy Lee Jones, wyglądający na starożytnego) wciąż może żyć w regionie Neptuna.

Być może w jakiś sposób związany z zagrożeniem dla świata.

Ad Astra Cały film jest pomocnie wzbogacony serią tego, co reżyser James Gray nazywa „biczami” – scenariusze akcji. Podniecenie budzi niezwykle sentymentalny komentarz Roya w stylu Terrence’a Malicka („Nie wiem, czy mam nadzieję znaleźć go lub wreszcie uwolnij się od niego ”).

Grawitacja, międzygwiezdna, a nawet First Man to nie jest, pomimo wkładu operatora Hoyte Van Hoytema i kompozytora Maxa Richtera. Brad Pitt łączy go heroicznie, grając głupio. Terapia mogła pomóc.

Pitt ucieleśnia McBride’a serią zręcznych gestów i minimum zamieszania. Jego występ jest tak zaniżony, że wcale nie wygląda tak, jakby grał.

Ad Astra Cda jest uznanym dostarczyciela wielkim, ponurym, ambitnego kina, od stoczni przez imigrantów do 2017 roku w Amazonii przygody, The Lost City of Z . Ale nigdy nie zrobił czegoś tak ambitnego, jak ta szybująca psychologiczna opera kosmiczna.

Filmy online

Z jej chłodnymi powierzchniami, ciemnymi kieszeniami i nagłymi gwałtownymi gwałtownościami.
Ad Astra Cda jest tak śmiertelnie poważna, że ​​graniczy z głupotami; tak nieskazitelnie wystawiony i utrzymany, ale że porywa nas na swoją orbitę.
„W końcu syn cierpi za grzechy ojca”, tłumaczy McBride cichym głosem, gdy jego statek przesuwa się w ciemności. Jest tak, ponieważ McBride Sr (Tommy Lee Jones) to pułkownik Kurtz, genialny astronauta.
Przeszedł AWOL wiele lat wcześniej i może w jakiś sposób być odpowiedzialny za obecny kryzys. Ad Astra Cały film
Podczas gdy w rzeczywistości planują potajemnie zakończyć jego rozkaz. Roy otrzymuje tę informację z lekkim błyskiem emocji.
Jego uczucia do starca zawsze były sprzeczne; nie jest nawet pewien, czy chce go znaleźć przy życiu. Ale nadal wystrzeliwuje wiadomości i czeka na odpowiedź.

Genre: Dramat, Przygodowy, Sci-Fi, Tajemnica, Thriller

Director: James Gray

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy