Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Egzorcysta Wyznawca 2023 Lektor PL

Egzorcysta Wyznawca 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20230h 0m

jego entuzjastyczne uznanie, jakie wywołał niegdyś Halloweenowy restart niezależnego księcia Davida Gordona Greena , może dla mnie, zdecydowanego sceptyka, zostać wyjaśnione jedynie przez przytłaczająco żałosny stan serii przed tym momentem, niejasną ilość czegoś lepszego niż wielka sterta Nic.

Był to głupi, chaotyczny i niezdarny tonalnie niewypał, podgrzewający podobne beaty ze znacznie lepszego Halloween H20 z 1998 roku i zapoczątkowujący dziwaczną, ale śmiesznie pretensjonalną nową trylogię, która oferowała tylko krótkie momenty zainteresowania podczas zdumiewająco brutalnego drugiego rozdziału.

Jednak jego duży sukces komercyjny uczynił Greena nowym autorem horrorów z bezpiecznymi rękami, któremu można zaufać we wskrzeszeniu innych kultowych serii, co stanowi wielką i dziwnie niezasłużoną zmianę w karierze.

Przeszukiwanie starych nieruchomości w celu ich wznowienia w następstwie innych sukcesów w sequelach dziedzictwa doprowadziło chciwych dyrektorów do wylądowania na „ Egzorcyście” w byczej nadziei na przełamanie klątwy, która doprowadziła do powstania dwóch sequeli, dwóch prequeli i jednego programu telewizyjnego, z których wszystkie były niemal powszechnie znienawidzone, i przyłączył Greena jako swojego dowódcę, odpowiedzialnego nie tylko za jeden, ale za trzy filmy.

Genre: Horror

Director: Aaron J. Stone, Alessia Seravalle, Alex Beaver, Amalia Ramírez Atiles, Bennett Gammon, David Gordon Green, Gabriela Latorre, Hugo Garza, Kaya Ozan Sorak, Max Sturgeon, Natalie Ballard, Nate Meyer, Scottie Gissel, Spencer Jarvis, Stephen W. Moore, Teddy Gibbons

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy