Background
Image To była ręka Boga 2021 Lektor PL

To była ręka Boga 2021 Lektor PL Cały film Online

20212h 10m

W 16 roku Paolo Sorrentino wrócił do domu i stwierdził, że oboje jego rodzice nie żyją, zabici przez wyciek tlenku węgla. W noc tragedii Sorrentino był na stadionie piłkarskim, obserwując grę Diego Maradony dla swojej lokalnej drużyny Napoli. Potem powiedziałby – nie do końca żartując – że Maradona uratował mu życie.

Ponad trzy dekady później, w środkowym akcie kariery, która przyniosła mu już Oscara, włoski filmowiec cofnął się, cofnął zegar i przekształcił ten fundamentalny horror w gorączkową opowieść o dojrzewaniu. film, który grał dla tłumu w Wenecji. Nic dziwnego, że The Hand of God jest najbardziej nagim osobistym filmem Sorrentino do tej pory, prawie z błędem w sposobie, w jaki odrzuca chłodny dystans Wielkiego piękna czy Il Divo na rzecz spoconej, zbliżonej ewokacji młodości. To zdjęcie, które mógł zrobić tylko Sorrentino. Ale to niekoniecznie czyni go najbezpieczniejszą parą rąk.

Genre: Dramat

Director: Paolo Sorrentino

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!