Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Ferrari 2023 Lektor PL

Ferrari 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 10m

„Chcemy śpiewać miłość do niebezpieczeństwa, nawyk energii i lekkomyślności” – głosił „Manifest futurystyczny” Filippo Tommaso Marinettiego w 1909 roku. „Ogłaszamy, że świetność świata została wzbogacona o nowe piękno: piękno prędkości .”

Marinetti zmarł w 1944 r., rok przed swoim politycznym patronem Benito Mussolinim. Jednak włoski kult prędkości i niebezpieczeństwa przetrwał, wspierany przez ludzi o takich nazwiskach jak Maserati, Lamborghini i Ferrari. O tym ostatnim mowa w pierwszym od ośmiu lat filmie reżysera „ Gorączka ” Michaela Manna.

Szybkie ujęcia, niskie kąty kamery i nadmiernie wzmocnione dźwięki silnika tworzą dynamiczne sekwencje wyścigów samochodowych w „Ferrari”. Jednak większość tego stylowego dramatu z epoki opowiada o człowieku, a nie o maszynach noszących jego imię. To jest problem, ponieważ wydaje się, że Mann nie do końca zrozumiał, co myśli o baronie motoryzacyjnym.

Genre: Dramat, Historyczny

Director: Alexander Witt, Carley Armstrong, Emily Richardson, Emyr Glyn Rees, Joseph P. Reidy, Luigi Spoletini, Michael Mann, Nicoletta Mani, Norina Mackey, Peter Thorell

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy