Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Flash 2023

Flash 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 24m

Zaufanie DC do Flasha stało się oczywiste po tym, jak studio pokazało cały film na tegorocznym CinemaCon w kwietniu, mniej więcej dwa miesiące przed datą premiery.

Flash był powszechnie chwalony przez widzów na pokazie. Niektórzy chwalili jego oszałamiające efekty wizualne, podczas gdy inni mówili o tym, jak film sprostał jego szumowi, a widzowie twierdzili, że Flash należy do najlepszych filmów o superbohaterach wszechczasów.

Rob Keyes z Screen Rant nazwał Flasha „ najzabawniejszym filmem DC ”. Biorąc pod uwagę ilość pochwał, jakie film zbierał przed premierą, wygląda na to, że pozytywna recenzja Kinga będzie jedną z milionów, kiedy Flash będzie miał swoją premierę w czerwcu.

Wraz z wieloma innymi osobami kultowy autor Stephen King miał szansę zobaczyć zaawansowany pokaz tegorocznego wydania DCEU Flasha i tak jak wy, chciał podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat w mediach społecznościowych.

Co się dzieje, gdy uwielbiany autor wyraża szczerą opinię na temat nadchodzącego dużego filmu? Uwielbiany scenarzysta/reżyser, który wkrótce stanie na czele całej przyszłości DCU i niczego nie kocha bardziej niż spędzania na Twitterze prawie tyle czasu, ile musi odpowiedzieć logo platformy.

James Gunn został wciągnięty w udzielenie bardzo prostej i uroczystej odpowiedzi na krytykę Kinga, gdy został oznaczony w poście przez fana. Jako autor wielu historii, które dotyczą wielu rzeczywistości, takich jak Mroczna Wieża i Talizman , King wie co nieco o wieloświatach.

Mimo że najwyraźniej nie darzy go miłością gatunek superbohaterów i prawdopodobnie dlatego nigdy nie stawiał palców na arenie, King wydaje się być nawrócony przez pierwszy solowy film Ezry Millera jako Barry Allen.

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Andy Muschietti

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy