Background
Image Grzeczni chłopcy 2019 Lektor PL

Grzeczni chłopcy 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 29m

Grzeczni chłopcy Cały film

12-letni Max (Jacob Tremblay z pokoju) po zaproszeniu na swoje pierwsze przyjęcie całuje panikuje, ponieważ nie wie, jak się całować. Chętni do pewnych wskazówek, Max i jego najlepsi przyjaciele Thor.

Foxa decydują się na użycie drona taty Maxa – którego Maxowi nie wolno dotykać – szpiegować (jak myślą) nastoletnią parę wykraczającą poza dom.

W późniejszym czasie sprawy idą absurdalnie źle, dron zostaje zniszczony, o czym dowiecie się w filmie.

Zdesperowany, aby go zastąpić, zanim tata Maxa (Will Forte, Ostatni człowiek na ziemi) wróci do domu.

Grzeczni chłopcy cały film opuszczają szkołę i wyruszają na odyseję z epickich złych decyzji.

Chodzi niektórych przypadkowo skradzionych narkotyków, paintballu z bractwa i ucieczki od obu gliny i przerażające nastolatki (Life of the Party

Urok filmu Grzeczni chłopcy Cda wynika z jego zdolności do wyczarowania niewinności zmierzchu dzieciństwa. Jego humor wywodzi się z perspektywy dorosłych pewnych nie tak niewinnych rzeczy. Dobrzy Chłopcy mogą nie być dla wszystkich, ale moja śmieszna kość została łaskotana.

Jacob Tremblay (który grał dziecko w wstrząsającym dramacie porwania Room ) to Max, którego zawstydzająco nowoczesny i wyrozumiały ojciec (Will Forte) wciąż mówi mu, jak wspaniale jest teraz, gdy Max się masturbuje. Max jest członkiem klubu o nazwie Beanbag Boys – którego imię pochodzi od miejsca, w którym kładą się na nocach. Ze swoimi dwoma amigosami: Thor (Brady Noon) i Lucas (Keith L. Williams), obaj doskonale.

Dlaczego jest mało takich filmów online?

Zdarzają się skandalicznie filmy online gagi i naprawdę smutny i wnikliwy moment, kiedy Chłopcy Beanbag zastanawiają się, dlaczego dokładnie są przyjaciółmi i jak długo ich przyjaźń będzie trwała.

Grzeczni chłopcy Cały film zostaje wydany w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 16 sierpnia oraz w Australii 22 sierpnia.

Z Dziewczyną, ale którą od dawna ma obsesję. Potrzebują jednak wskazówek, jak się całować, więc Max podejmuje katastrofalną decyzję.

Musi użyć drona swojego taty do szpiegowania gorących nastoletnich dziewcząt z sąsiedztwa.

Powstały chaos polega na tym, że chłopcy nie rozumieją celu zabawek erotycznych

Genre: Komedia

Director: Gene Stupnitsky

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!