Background
Image Niewybaczalne 2021 Lektor PL

Niewybaczalne 2021 Lektor PL Cały film Online

20211h 52m

Kiedy drugi film Nory Fingscheidt, The Unforgivable , powoli dochodzi do konkluzji po 114 wyczerpujących minutach niezdecydowanego opowiadania historii, jedno pytanie pozostaje bez odpowiedzi: Tylko do kogo, do diabła, odnosi się ten tytuł? Kto w tym filmie jest całkowicie nie do odkupienia?

Kto tak bardzo spieprzył, że kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, a Netflix zmniejsza ekran do rozmiaru karteczki samoprzylepnej i namawia Cię do stania w kolejce do następnej rundy pomyłek treści, nie są warte drugiej szansy? Kto nie może, kto nie , wybaczamy?

Fingscheidt nic nie mówi. Musimy sami zgadywać. Czy to Ruth (Sandra Bullock), męczennica i niedźwiadka, która przechodzi przez maszynkę do mięsa, aby chronić ukochaną osobę? Steve Whelan (Will Pullen), syn nieżyjącego już szeryfa Mac Whelana (W. Earl Brown), pragnący pomścić śmierć ojca na lata przed wydarzeniami z filmu? Michael i Rachel Malcolm (Richard Thomas i Linda Emond), największe przeszkody stojące między Ruth i jej dawno zaginioną siostrą Katie (Aisling Franciosi), którą adoptowali po tragedii z dzieciństwa, o której na szczęście zapomniała? Czy amerykański system karny jest niewybaczalny?

Czy zatrudnienie Violi Davis na około dziesięć minut czasu przed ekranem jest niewybaczalne?
Może skompresowanie serialu do kina jest tutaj największą zbrodnią; Niezliczone problemy strukturalne The Unforgivable sprawiają, że nawet nie próbujesz. Fingscheidt — wraz ze scenarzystami Peterem Craigiem, Hillary Seitz i Courtenay Miles — zaadaptował Niewybaczalne z brytyjskiego miniserialu Sally Wainwright z 2009 r.

Bez przebaczenia , nie zastanawiając się nad różnicami między mediami i sztuczkami, aby przekształcić telewizję w film. Wainwright wybrała swoją platformę. Tak samo Fingscheidt, z całą uczciwością, ale wybranie filmów jako nośnika tej samej narracji wymaga przemyślenia i docenienia tego, co definiuje „filmy”. Samopowstrzymanie jest kluczem, a Niewybaczalne nie może się powstrzymać.

Genre: Dramat, Thriller

Director: Nora Fingscheidt

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!