Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Pierwszy gol 2024

Pierwszy gol 2024 Cały film Online na Filman, Cda

20231h 44m

Pierwszy gol cały film opowiada o 2001 roku drużyna piłkarska Samoa Amerykańskiego osiągnęła ohydną nieśmiertelność ponosząc historycznie straszliwą porażkę, przegrywając 31:0 z Australią.

Po dziesięciu latach bólu bez zauważalnej poprawy, zespół zatrudnił zagranicznego trenera z jego własnymi problemami: zmartwionego i porywczego Amerykanina holenderskiego pochodzenia Thomasa Rongena, którego nieoficjalnym celem było ocalenie honoru Samoa Amerykańskiego za pomocą jednego gola.

Dokument Mike’a Bretta i Steve’a Jamisona z 2014 r. na ten temat, Zwycięstwa następnego gola, to bardzo lubiany film, który podnosi na duchu.

Być może potrzebował remake’u komedii fabularnej, a może nie. Ale reżyser Taika Waititi w Pierwszy gol cały film i współscenarzysta Iain Morris i tak to zrobili, a rezultat, choć z konieczności poświęcił dziwną niż fikcja wartość dokumentu, jest szeroki, czuły i często zabawny w głupkowaty sposób.

Jednak gatunek komedii sportowych o słabszej pozycji nie jest w stanie wchłonąć druzgocącego ujawnienia tragedii, jakie zawiera ta prawdziwa historia (nieuwzględnienie jej lub nieuwzględnienie jej byłoby jednak błędem).

Genre: Dramat, Komedia

Director: Dais Kasagawa, Josh McLaglen, Stockton David Porter, Taika Waititi, Zack Earl Edwards

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy