Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Rodzinne zamiany 2023 Lektor PL

Rodzinne zamiany 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 41m

W komediach o zamianie ciał gra aktorska jest swego rodzaju bezczelną zabawą. Dorośli aktorzy mogą kierować swoim wewnętrznym, niewinnym dzieckiem; młodzi aktorzy mogą kierować swoim „poważnym” dorosłym.

I dlatego właśnie, odkąd oryginalny „Zakręcony piątek” (1976) powołał ten gatunek do życia, naznaczony jest on przykładami prawdziwego hollywoodzkiego kunsztu, jak klasyczny występ Toma Hanksa w „Wielkim” (choć technicznie rzecz biorąc nie była to zamiana komedia) lub zabawne pod względem tekstowym zamieszanie, jakie Jennifer Garner wywołała w „13 Going on 30”, jednym z najlepszych filmów swojego roku.

Ale nawet to było 20 lat temu. W ciągu następnych dziesięcioleci dziesiątki, a nawet setki hollywoodzkich komedii zanurzyły się w podstawowym dowcipie na temat zachowań amerykańskiej klasy średniej, powtarzając go raz po raz jak święty trop.

Dziś filmy nas uczą, że dorośli już są przerośniętymi dziećmi: stworzeniami pełnymi impulsów, apetytu i rozwoju, zatrzymanymi przez zanurzenie się w popkulturze. Nigdy nie wyrosły z dziecka w sobie.

Podczas gdy dzieci, jak uczą nas filmy, poruszają się teraz po świecie z przedwczesnością werbalną i pewnym siebie sposobem obserwacji dorosłych. Na pewnym poziomie są już dorośli w ciałach dzieci.

Ten podwójny stereotyp nigdy nie był aż tak zabawny (ani prawdziwy). To raczej redukcyjny stereotyp serialu komediowego i farsy filmowej.

Ale w „Przemiana rodzinna”, filmie o podwójnej zamianie ciał (matka i córka zamieniają się miejscami, a także ojciec i syn), zarówno kastracja, jak i podważa komediowość filmu.

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: McG, Shauna Duggins

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy