Background
Image Rodzinne zamiany 2023 Lektor PL

Rodzinne zamiany 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 41m

W komediach o zamianie ciał gra aktorska jest swego rodzaju bezczelną zabawą. Dorośli aktorzy mogą kierować swoim wewnętrznym, niewinnym dzieckiem; młodzi aktorzy mogą kierować swoim „poważnym” dorosłym.

I dlatego właśnie, odkąd oryginalny „Zakręcony piątek” (1976) powołał ten gatunek do życia, naznaczony jest on przykładami prawdziwego hollywoodzkiego kunsztu, jak klasyczny występ Toma Hanksa w „Wielkim” (choć technicznie rzecz biorąc nie była to zamiana komedia) lub zabawne pod względem tekstowym zamieszanie, jakie Jennifer Garner wywołała w „13 Going on 30”, jednym z najlepszych filmów swojego roku.

Ale nawet to było 20 lat temu. W ciągu następnych dziesięcioleci dziesiątki, a nawet setki hollywoodzkich komedii zanurzyły się w podstawowym dowcipie na temat zachowań amerykańskiej klasy średniej, powtarzając go raz po raz jak święty trop.

Dziś filmy nas uczą, że dorośli już są przerośniętymi dziećmi: stworzeniami pełnymi impulsów, apetytu i rozwoju, zatrzymanymi przez zanurzenie się w popkulturze. Nigdy nie wyrosły z dziecka w sobie.

Podczas gdy dzieci, jak uczą nas filmy, poruszają się teraz po świecie z przedwczesnością werbalną i pewnym siebie sposobem obserwacji dorosłych. Na pewnym poziomie są już dorośli w ciałach dzieci.

Ten podwójny stereotyp nigdy nie był aż tak zabawny (ani prawdziwy). To raczej redukcyjny stereotyp serialu komediowego i farsy filmowej.

Ale w „Przemiana rodzinna”, filmie o podwójnej zamianie ciał (matka i córka zamieniają się miejscami, a także ojciec i syn), zarówno kastracja, jak i podważa komediowość filmu.

Genre: Familijny, Fantasy, Komedia

Director: McG, Shauna Duggins

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy