Background
Image Sekretny świat kotów 2018 Dubbing PL

Sekretny świat kotów 2018 Dubbing PL Cały film Online

20181h 45m

Kot o imieniu Blanket od dawna mieszka w wysokim mieszkaniu w mieście ze swoim synem, Cloak. Pewnego dnia, ciekawy świata zewnętrznego, Cloak decyduje się opuścić dom i wyrusza na przygodę, aby znaleźć legendarny raj dla kotów. Aby odnaleźć swojego syna. Blanket musi pokonać swój strach i pogodzić się ze swoją przeszłością, z pomocą kobiecej arii.

Życie młodego kota Cape’a to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrych ludzi, gdzie niczego im nie brakuje. Państwo są przekonani, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryją, że nie do końca mieli rację. Cape to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie. Postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę.

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie – Miaukocji. Postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia. I przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.

Genre: Animacja, Familijny

Director: Gary Wang

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!