Background
Image Shrek Trzeci 2007 PL

Shrek Trzeci 2007 PL Cały film Online na Filman, Cda

20071h 33m

Kiedy ojciec Fiony i Król z daleka znikną, niezręczny Shrek staje się bezpośrednim następcą tronu.

Jednak Shrek postanawia znaleźć prawowitego dziedzica Artiego w odległym królestwie wraz ze swoimi przyjaciółmi, Osiołkiem i Kotem w Butach, aby móc wrócić do swojego ukochanego domu na bagnie z ciężarną Fioną.

W międzyczasie zazdrosny i ambitny książę Czarów dołącza do złoczyńców z baśni planujących zamach stanu, aby zostać nowym królem.

Antonio Banderas zagrał Puss in Boots w angielskiej, hiszpańskiej, meksykańskiej, włoskiej i japońskiej wersji filmu.
W jednej scenie życie Gingerbread Man w zasadzie przechodzi przed jego oczami. Ta scena odnosi się nie tylko do The Six Million Dollar Man (1974), ale zgodnie z kolejnością, Gingerbread Man jest lub był żonaty.
Eric Idle , widząc na scenie scenę „kokosy jako efekty dźwiękowe koni kopytowych”, upomniał publicznie twórców filmu. Twierdził, że odrywał Monty Python i Święty Graal(1975) i „kradł” ich żart. Być może nie zdawał sobie sprawy, że kokosy są używane jako kopyta koni od czasów radiostacji, które bez wątpienia zainspirowały Monty Pythona.
Zespół szkolny z Worcestershire grający All Star w rajdach motorycznych był wykonywany przez prawdziwy licealny zespół autentyzmu. Piosenka All Star została również wykorzystana w pierwszym filmie. Rutyna cheerleaderek opierała się również na materiałach z miejscowego licealnego zespołu prowadzącego wiwatującą szkołę.

Shrek the Third

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: Chris Miller, Raman Hui

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy