Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Spider-Man Poprzez Multiwersum 2023

Spider-Man Poprzez Multiwersum 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 16m

Komiks One More Day został wydany w 2007 roku i wzbudził wiele kontrowersji. Po tym, jak ciocia May zostaje trafiona zabłąkaną kulą przeznaczoną dla niego, Peter zawiera układ z Mephisto, aby uratować jej życie w zamian za jego małżeństwo z Mary Jane.

Wydarzenia z komiksu spotkały się z krytyką ze względu na to, jak wymazało rozwój relacji Petera i Mary Jane i oznaczało porzucenie kilku tytułów Spider-Mana, w tym Spider-Girl. Jednak taki był zamiar Marvela przez cały czas.

Marvel przeforsował ten komiks, ponieważ chcieli mieć szansę na zresetowanie Spider-Mana. Wraz z dorastaniem Petera w związku rodzinnym i prawdopodobnie w drodze do rodziny, Marvel wierzył, że Peter straci kontakt z czytelnikami, jeśli nie będzie samotnym nastolatkiem poruszającym się po życiu.

Wykorzystali One More Day, aby wymazać ciągłość małżeństwa Petera i Mary Jane, aw rezultacie istnienie Mayday. W rzeczywistości młoda dziewczyna, którą Mephisto początkowo przebiera za postać z komiksu, ma być córką, której Peter i Mary Jane nigdy by nie mieli.

Mówi się, że ten reset jest jedną z najgorszych decyzji Spider-Mana, jakie podjął Marvel i dowodem ich strachu przed zbytnią zmianą postaci.

Genre: Akcja, Animacja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson, Kemp Powers

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy