Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image 2012 Lektor PL

2012 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20092h 38m

Dr Adrian Helmsley, członek ogólnoświatowego zespołu geofizycznego badającego wpływ promieniowania gamma na niespotykane dotąd burze słoneczne, dowiaduje się, że rdzeń Ziemi się nagrzewa.

Ostrzega prezydenta USA Thomasa Wilsona, że ​​skorupa ziemi staje się niestabilna i że bez odpowiednich przygotowań do uratowania części populacji świata, cała rasa jest skazana na zagładę.

Tymczasem pisarz Jackson Curtis natknął się na te same informacje. Podczas gdy przywódcy świata ścigają się, by budować „sarki”, by uciec przed nadchodzącym kataklizmem, Curtis usiłuje znaleźć sposób na ocalenie swojej rodziny.

Tymczasem erupcje wulkanów i trzęsienia ziemi o niespotykanej sile sieją spustoszenie na całym świecie.

Teoria zagłady powstała z nie-Majów, a nie z Majów. 
Majowie upierali się, że świat nie skończy się w 2012 roku. 
Majowie mieli talent do astronomii, a entuzjaści znaleźli serię astronomicznych linii, które według nich zbiegły się w 2012 roku.
Raz na sześćset czterdzieści tysięcy 640 000 lat słońce ustawiało się w centrum galaktyka Drogi Mlecznej podczas przesilenia zimowego, najniższego punktu słońca na horyzoncie.
Ostatnim razem, kiedy to się stało, był 21 grudnia 2012 r., Tego samego dnia kalendarz Majów wygasł.
 Na przykład „galaktyczne wyrównanie” między Słońcem, Ziemią i centrum galaktyki ma miejsce w grudniu.
 Najlepsze dostosowanie osiągnięto w latach 90. XX w. I towarzyszył mu własny zestaw teorii końca świata. Harmonogramy od tego czasu są coraz słabsze.
Zbanowany w Korei Północnej, ponieważ rok 2012 oznacza 100. rocznicę urodzin Pierwszego Wielkiego Przywódcy Kim Il-Sunga . Kilka osób zostało aresztowanych za oglądanie pirackich kopii filmu.
W filmie Nowy Jork został zalany latem 2012 roku. W prawdziwym życiu Nowy Jork został zalany, ze względu na skutki huraganu Sandy w październiku 2012 roku.
Niektóre teatry zaczęły film o 20:12

2012

Genre: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

Director: Kimi Webber, Roland Emmerich

Tags: , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy