Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Asteroid City 2023 Lektor PL

Asteroid City 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 45m

Asteroid City Andersona jest tym, co dzieje się, gdy świat pełen cudów i fantazji filmowca staje się więzieniem. Kochaj Andersona lub go nienawidź , on przynajmniej ma dar tworzenia miniwszechświatów w ekscentrycznym stylu ; zwykle stosunkowo bezbolesnie wpaść na chwilę i zobaczyć, co on knuje.

Ale Asteroid City — opowieść w opowieści o grupie inteligentnych dzieciaków, które przybywają na pustynię ze swoimi rodzinami na ceremonię wręczenia nagród naukowych, tylko po to, by poddać się tam kwarantannie, gdy kosmita ląduje i kradnie kamień — jest tak sztywny i agresywnie stylizowany, jakby przeznaczony tylko dla hardkorowych andersonitów. Wszyscy inni powinni postępować ostrożnie.

Historia w Asteroid City jest oprawiona w telewizyjną sztukę w stylu antologii – trochę Playhouse 90, trochę Twilight Zone – której gospodarzem jest Bryan Cranston, kierujący Rodem Serlingiem.

Rozpoczynając program, przedstawia nam autora materiału, który zaraz obejrzymy: to Conrad Earp Edwarda Nortona, widziany jak pisze w jakiejś kryjówce o tematyce westernowej, ubrany w niewątpliwie niesamowitą marynarkę usianą żakardowymi brązami.

(Szkoda, że ​​Asteroid City nie ma własnej aplikacji do zakupów.) Ta sekcja kadrowania, do której Anderson powraca przez cały film, jest renderowana w czarno-białym stylu starej szkoły telewizyjnej. Zabawa w ramach przedstawienia utrzymana jest w żywych barwach przypominających pamiątkowe pocztówki. W ten sposób wiesz, co jest rzeczywistością, a co fantazją, mówiąc relatywnie.

Genre: Dramat, Komedia, Romans, Sci-Fi

Director: Alejandra Rey, Atilla Salih Yücer, Emmanuel Granados, Eva Ferradas, Gemma Nunn, Gonzalo Fernández G, Guy Trevellyan, Jennifer Furches, Maria Bardi, María Herrera Badía, Martin Scali, Rebecca Cornford, Ricardo Ron Pérez, Victor Quintero, Wes Anderson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy