Background
Image Berek 2018 Lektor PL

Berek 2018 Lektor PL Cały film Online

20181h 40m

Przez jeden miesiąc każdego roku pięciu wysoce konkurencyjnych przyjaciół walczyło o przetrwanie w niezałatwionej grze tagu, którą grali od pierwszej klasy.

W tym roku gra zbiega się z weselem ich jedynego niepokonanego gracza, co w końcu powinno uczynić go łatwym celem. Ale wie, że nadchodzą … i jest gotowy.

Film oparty był na prawdziwych wydarzeniach z życia byłych kolegów z klasy (Bill Akers, Patrick Schultheis, Sean Raftis i Mike Konesky).

Jako nastolatki w latach osiemdziesiątych bawili się grając w szkolną grę szkolną podczas przerw w Gonzaga przygotowawczej szkole w Spokane w stanie Waszyngton.

Jeremy Renner złamał prawy łokieć i pozostawił nadgarstek podczas filmowania wyczynów do filmu.

Pułapki i efekty dźwiękowe wykorzystywane w sekwencji pościgów w lesie są bezpośrednimi zwrotami do Predatora (1987).

Will Ferrell i Jack Black byli pierwotnie częścią obsady.

Pomimo grania w klasie, członkowie obsady nie są w tym samym wieku. Hannibal Buress (Kevin Sable) jest od pięciu do dwunastu lat młodszy od swoich współpracowników.

Film został nakręcony w metrze Atlanta.

Film ponownie zjednoczył Eda Helmsa i Rashidę Jones, którzy obaj wystąpili w Biurze (2005), i zostali wprowadzeni do serialu podczas tego samego odcinka.

Gra na plac zabaw „tag” była duża w latach 80-tych. Kilka filmów z lat 80. czerpało korzyści z szaleństwa, m.in. Gra w zabijanego (1982) i Mam cie! (1985).

Genre: Komedia

Director: Jeff Tomsic

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!