Background
Image Bez urazy 2023 Lektor PL

Bez urazy 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 43m

Pierwszy zwiastun nowego filmu Jennifer Lawrence No Hard Feelings nakreślił kontrowersyjną i problematyczną fabułę filmu, a kolejne zwiastuny tylko podwoiły wątpliwe motywy i motywacje filmu.

Pomimo tego, że od czasu swojego debiutu w Igrzyskach Śmierci w 2012 roku nie można było uciec od dużego ekranu , Jennifer Lawrence drastycznie zmniejszyła obciążenie pracą w ciągu ostatnich kilku lat, a No Hard Feelings był jej pierwszym i potencjalnie jedynym filmem z 2023 roku.

Lawrence często pracowała przez cały 2010s, występując w wielu wpisach do dużych franczyz, takich jak wspomniane wyżej Igrzyska Śmierci, a także seria X-Men , i zdobywając Oscara za rolę w Poradniku pozytywnego myślenia.

Wyreżyserowany przez Gene’a Stupinsky’ego ( Good Boys ), No Hard Feelings widzi Maddie Jennifer Lawrence — względnie spłukaną millenialskę — „randkę” z synem zamożnej rodziny helikopterów w zamian za nowy samochód, aby mogła kontynuować karierę jako kierowca Ubera.

Rodzina zamieściła ogłoszenie online w nadziei, że ich introwertyczny 19-letni syn wyjdzie ze skorupy, zanim pójdzie na studia i spróbuje poprawić swoje życie towarzyskie. No Hard Feelings wzoruje się na obrzydliwych komediach erotycznych, które były popularne na początku XXI wieku. Jednak próby Maddie uwodzenia i zmiany Percy’ego (Andrew Barth Feldman) okazują się mroczne, niewygodne i problematyczne.

Genre: Komedia, Romans

Director: Gene Stupnitsky, George Lambert, J. Alex Finch

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy