Background
Image Diablo Wyścig o wszystko 2019 PL

Diablo Wyścig o wszystko 2019 PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 58m

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu. Który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę. Obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, ale która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Opinie:

Wiedzieliście że w filmie zagra Jagoda Judzińska z top model? Jestem ciekawa jak się spisze, ale potencjał dziewczyna ma.

Kurcze, jak już czytam takie określenie od dystrybutora, to zaczynam się obawiać, że Kac Wawa i Yyyrek, ale będą mieli ostrą konkurencję na dole rankingu…

dużo szumu wokół filmu. warto poczekać i ocenić samemu, a nie na podstawie jednego trailera negatywnie się nastawiać…ja pójdę do kina żeby wyrobić sobie opinię.

Oglądaliście już 1983? Jak dla mnie rozczarowujący, ale może to kwestia wysokich oczekiwań. Akurat rola Tomka to jeden z jaśniejszych punktów tej produkcji. Fajnie, że chłopak gra w różnorodnych filmach i serialach, bo wg mnie ma dobry warsztat i sporo talentu, więc może się wykazać.

Genre: Akcja

Director: Daniel Markowicz, Michał Otłowski

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy